Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Malaguti | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc)

Malaguti , 260
Piaggio , 5
Yamaha , 3
Aprilia , 2
Bashan , 1
Gilera , 1
Jawa , 1
Kymco , 1
MV Agusta , 1
Peugeot , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Malaguti,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Malaguti Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Qer 18:04 ,

Malaguti F10

54 000 LEK

Viti: 1994
04 Qer 11:47 ,

Shitet malaguti madison 150cc

700 LEK

Viti: 2001
04 Qer 01:10 ,

Shitet Malaguti Madison 150CC

700 LEK

Viti: 2001
01 Qer 10:50 ,

Malaguti F10

54 000 LEK

Viti: 1994
29 Maj 06:38 ,

Gilera Runner 200cc Variatior + Freksion

50 LEK

Viti: 2004
26 Maj 19:00 ,

Malaguti F10

450 EUR

Viti: 1994
23 Maj 13:38 ,

Malaguti F10

450 EUR

Viti: 1994
17 Maj 13:47 ,

Malaguti F10

450 EUR

Viti: 1994
15 Maj 09:37 ,

Malaguti F10

500 EUR

Viti: 1994
14 Maj 13:05 ,

Malaguti F10

500 EUR

Viti: 1994
13 Maj 18:18 ,

Malaguti F10

500 EUR

Viti: 1994
13 Maj 03:07 ,

Malaguti

550 EUR

Viti: 2001
12 Maj 21:22 ,

Shitet motorr malaguti

550 EUR

Viti: 2001
12 Maj 19:31 ,

Malaguti spidermax Gt 500cc

1 499 EUR

Viti: 2005
10 Maj 08:59 ,

Malaguti F10

640 LEK

Viti: 1994
30 Pri 09:17 ,

Malaguti 125 cc

500 EUR

Viti: 2001
26 Pri 15:37 ,

Malaguti 125cc

600 EUR

Viti: 2001
21 Mar 15:25 ,

Motorr

85 000 LEK

Viti: 2003
17 Mar 10:34 ,

Shes Malaguti Madison 200

1 500 EUR

Viti: 2003
25 Shk 23:03 ,

Shitet malaguti 3500 euro

3 599 EUR

Viti: 2012
31 Jan 08:50 ,

malaguti

500 EUR

Viti: 2008
30 Jan 20:24 ,

Shes malaguti 150

1 000 EUR

Viti: 2003
17 Jan 17:26 ,

Skuter 50cc

120 EUR

Viti: 2000
06 Jan 11:17 ,

malaguti 150 kubik 2009 me letra

1 100 EUR

Viti: 2009
02 Jan 12:48 ,

Malaguti 150cc

650 EUR

Viti: 2002
26 Dhj 17:45 ,

Shitet

Viti: 2012
22 Nën 12:45 ,

Motor malaguti

380 EUR

Viti: 2020
17 Nën 19:55 ,

MalaGuti

2 500 LEK

Viti: 2002
17 Nën 19:23 ,

Malaguti 50 cc

250 LEK

Viti: 2002
12 Nën 14:09 ,

okazion

750 EUR

Viti: 2007
12 Nën 11:51 ,

Shitet

1 900 EUR

Viti: 2005
12 Nën 08:27 ,

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2005
06 Nën 19:11 ,

Shitet Malaguti 49cc

300 LEK

Viti: 2021
26 Tet 14:06 ,

Shitet

1 600 EUR

Viti: 2011
08 Sht 12:57 ,

Shitet

1 400 EUR

Viti: 2007
04 Sht 11:27 ,

Malaguti password 250

1 550 EUR

Viti: 2007
25 Gush 14:20 ,

Shitet

550 EUR

Viti: 2003
25 Gush 13:52 ,

Shitet

550 EUR

Viti: 2003
24 Gush 13:10 ,

Malaguti 49cc 2021

300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
18 Gush 13:21 ,

Ooookaziooon 2007

1 400 EUR

Viti: 2007
10 Gush 18:36 ,

Shifter malaguti

650 EUR

Viti: 2007
29 Korr 19:56 ,

350 mij lek ne gjendje te mir

350 LEK

Viti: 2013

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Malaguti | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Malaguti në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Malaguti | Phantom F12
  • Malaguti në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Malaguti
  • Malaguti në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Malaguti në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha
  • Malaguti në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër
  • Malaguti në kategorinë Skuter
  • Malaguti në kategorinë All Category
  • Malaguti në kategorinë Moped (nën 50cc)
  • malaguti në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Gilera
  • Malaguti në kategorinë Të tjera

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione