Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ducati | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc)

Ducati , 122
Yamaha , 3
Honda , 2
Aprilia , 1
BMW , 1
Shineray , 1
Suzuki , 1
Vespa , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ducati,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ducati Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Nën 15:20 ,

Super Okazion Ducati Monster 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
18 Tet 15:54 ,

Ducati 750cc

900 EUR

Viti: 2000
03 Tet 09:34 ,

Motor Ducati

250 EUR

Viti: 2010
30 Sht 13:57 ,

Ducati 749s

2 900 EUR

Viti: 2003
30 Gush 02:13 ,

Ducati panigale

Viti: 2017
28 Gush 01:15 ,

Ducati 999

3 500 EUR

Viti: 2004
22 Gush 12:21 ,

kerkoj pjes

Viti: 2001
02 Gush 17:39 ,

Okazion DUCATI MONSTER ����

3 999 EUR

Viti: 2010
15 Maj 13:49 ,

Ducati 749

5 000 EUR

Viti: 2005
28 Pri 09:50 ,

Ducati Monster 600 cc

1 800 EUR

Viti: 1999
18 Pri 11:27 ,

Ducati 750cc

15 500 EUR

Viti: 2006
15 Pri 17:30 ,

DUCATI PANIGALE V4S

18 EUR

Viti: 2018
16 Shk 11:49 ,

Ducati Cafe Racer (monster)

1 200 EUR

Viti: 1988
09 Dhj 14:54 ,

Okazion Ducati 1199

17 000 EUR

Viti: 2011
25 Tet 14:33 ,

DUCATI MONSTER 620

1 800 EUR

Viti: 2002
30 Sht 10:00 ,

Ducati ss 749

700 EUR

Viti: 2004
08 Sht 13:41 ,

Ducati Monster 620

85 000 LEK

Viti: 2005
26 Gush 08:27 ,

Ducati monster

2 500 EUR

Viti: 2007
23 Gush 13:09 ,

Ducati ss 750

900 EUR

Viti: 2004
11 Korr 21:34 ,

Ducati Monster 696

2 200 EUR

Viti: 2011
07 Qer 18:00 ,

ducati

1 700 EUR

Viti: 2005
26 Maj 22:13 ,

Ducati

1 500 EUR

Viti: 2000
12 Maj 23:55 ,

Ducati Monster 620cc

3 800 EUR

Viti: 2004
01 Maj 18:13 ,

DUCATI MOSTER 695

2 500 EUR

Viti: 2000
23 Pri 14:32 ,

Ducati

2 600 EUR

Viti: 2003
09 Jan 15:08 ,

Ducati

4 000 EUR

Viti: 2012
28 Dhj 08:48 ,

Ducati

3 500 EUR

Viti: 1999
18 Nën 18:53 ,

Ducati 2004

1 000 EUR

Viti: 2004
16 Nën 12:27 ,

Ducati monster 900

4 500 EUR

Viti: 2006
29 Tet 17:51 ,

Ducati monster

1 700 EUR

Viti: 2000
20 Tet 14:09 ,

Ducati 749s

2 500 EUR

Viti: 2003
27 Sht 13:04 ,

Ducati monster

1 000 EUR

26 Sht 20:57 ,

Ducati 749s

2 500 EUR

Viti: 2003
24 Sht 22:24 ,

Ducati 749s

2 500 EUR

Viti: 2003
16 Sht 21:04 ,

Ducati 750 2015

6 000 EUR

Viti: 2015
12 Sht 12:14 ,

Ducati 749s

2 500 EUR

Viti: 2003
02 Sht 10:07 ,

U shit flm merrjep.al

1 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
27 Gush 19:34 ,

Ducati. nderohet

Viti: 2015
10 Gush 08:15 ,

Ducati 749s

3 800 EUR

Viti: 2003
30 Korr 21:56 ,

Ducati ss

Viti: 2004
29 Korr 14:21 ,

Ducati hypermotard

3 000 EUR

Viti: 2012

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ducati | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Ducati në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Ducati | Monster
  • ducati në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Shineray
  • ducati në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Ducati në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha
  • ducati në kategorinë All Category
  • Ducati në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki
  • ducati në kategorinë Makina | BMW | Seri 3
  • ducati në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM
  • Ducati në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia
  • ducati në kategorinë Makina | Nissan

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione