Bicikleta | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc)

Adly , 12
KTM , 11
Aeon , 4
Aprilia , 3
Peugeot , 3
Piaggio , 3
BMX , 3
BMW , 2
Italjet , 2
MBK , 2
Yamaha , 2
Baotian , 1
Beta , 1
CFMOTO , 1
Ducati , 1
e-max , 1
Honda , 1
Malaguti , 1
Polaris , 1
Zero , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bicikleta,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bicikleta Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:09 ,

Spidermax GT500

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Dje 22:24 ,

Bicikleta

800 EUR

Viti: 2020
18 Pri 22:46 ,

Santa Cruz Bullit

550 EUR

Viti: 2011
12 Pri 17:12 ,

Shitet biciklet

380 EUR

Viti: 2020
22 Mar 15:39 ,

Biciklete okazion

50 EUR

Viti: 2018
21 Mar 10:58 ,

biciklet

Viti: 2020
01 Mar 10:31 ,

Shitet

100 EUR

Viti: 2014
21 Shk 16:57 ,

biciklet

250 LEK

Viti: 2015
02 Dhj 14:57 ,

durres

80 EUR

Viti: 2018
24 Nën 12:47 ,

Bicikleta

200 EUR

Viti: 2010
21 Tet 21:13 ,

Biciklet

40 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2018
20 Tet 21:37 ,

Shitet bicikleta

50 LEK

Viti: 2020
17 Tet 15:16 ,

Shitet bicikleta

60 LEK

Viti: 2019
09 Tet 20:02 ,

Shitet

60 LEK

Viti: 2020
03 Tet 17:30 ,

Biciklet

130 LEK

Viti: 2005
29 Sht 21:58 ,

Biciklet

100 EUR

Viti: 2019
22 Sht 03:45 ,

Kamez

16 000 LEK

Viti: 2018
21 Sht 19:15 ,

Biciklet 60 mij lek

60 LEK

Viti: 2015
21 Sht 11:43 ,

mbajtese per bicikleta

100 EUR

Viti: 2010
17 Sht 07:00 ,

Biciklete JET LMC

40 LEK

Viti: 2018
14 Sht 21:22 ,

Biciklet

110 LEK

Viti: 2020
25 Gush 13:50 ,

Biciklete Unisex 26

12 000 LEK

Viti: 2017
24 Gush 22:07 ,

Biciklete

200 EUR

Viti: 2017
19 Korr 14:47 ,

Biciklete

170 LEK

Viti: 2020
04 Korr 20:30 ,

Bicikleta

1 000 EUR

Viti: 2020
16 Qer 20:26 ,

Shes bicikleten

280 EUR

Viti: 2020
16 Qer 13:46 ,

Okazjon

120 LEK

Viti: 2004
13 Qer 02:19 ,

biçikleta

200 EUR

Viti: 2014
31 Maj 17:38 ,

Biciklete Origjinale

270 LEK

Viti: 2017
26 Maj 14:58 ,

Bmw 2019

450 EUR

Viti: 2019
12 Maj 21:20 ,

Biciklete çiklizmi

170 EUR

Viti: 2012
06 Maj 00:48 ,

Biçiklet Everest

210 LEK

Viti: 2019
05 Maj 19:06 ,

Biciklet MTB Everest

200 LEK

Viti: 2019
26 Pri 17:18 ,

Shitet bicikleta 29 coppi.

130 LEK

Viti: 2015
18 Pri 16:08 ,

Biçiklete

380 000 LEK

Viti: 2015
16 Pri 15:45 ,

Shitet

250 EUR

Viti: 2019
07 Pri 15:54 ,

Shitet bicikleta

15 000 LEK

Viti: 2007
30 Mar 14:05 ,

bicklet

250 LEK

Viti: 2020

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bicikleta | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione