Biciklet | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc)

Adly , 19
Aeon , 9
Aprilia , 8
BMW , 8
KTM , 6
MBK , 3
Peugeot , 3
Yamaha , 3
Baotian , 2
Barossa , 2
Benelli , 2
Italjet , 2
Malaguti , 2
BMX , 2
Beta , 1
Burelli , 1
CFMOTO , 1
Ducati , 1
Honda , 1
Mz , 1
Piaggio , 1
Polaris , 1
SYM , 1
TM , 1
Vespa , 1
Cube , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Biciklet,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Biciklet Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:11 ,

Chruizer

400 EUR

Viti: 2018
Dje 12:34 ,

Spidermax GT500

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
12 Pri 17:12 ,

Shitet biciklet

380 EUR

Viti: 2020
08 Pri 09:52 ,

Shitet Biciklet

150 EUR

Viti: 2015
30 Mar 16:17 ,

Shitet biciklet me bateri.italiane

30 000 LEK

Viti: 2017
27 Mar 06:18 ,

biciklet

80 EUR

Viti: 2018
26 Mar 16:25 ,

tirane

150 LEK

Viti: 2020
21 Mar 10:58 ,

biciklet

Viti: 2020
15 Mar 04:35 ,

Biciklet

1 LEK

Viti: 2019
25 Shk 14:51 ,

Biciklet 29

230 LEK

Viti: 2020
21 Shk 16:57 ,

biciklet

250 LEK

Viti: 2015
20 Shk 20:09 ,

Biciklet

100 LEK

Viti: 2020
06 Shk 01:03 ,

Shitet biciklet

120 LEK

Viti: 2011
24 Jan 00:58 ,

Biciklet Carver Pure 120

250 000 LEK

Viti: 2015
16 Jan 19:53 ,

BICIKLET 50€

50 EUR

Viti: 2010
05 Jan 16:46 ,

Biciklet

350 EUR

Viti: 2020
03 Jan 17:55 ,

Biciklet

150 LEK

Viti: 2002
02 Jan 19:07 ,

Biciklet 50 euro

50 EUR

Viti: 2017
25 Dhj 20:06 ,

Shitet biciklete

22 000 LEK

Viti: 2018
08 Dhj 14:06 ,

Shes bicikleten....

50 LEK

Viti: 2012
23 Nën 14:35 ,

Biciklet elektrike dhe KTM

1 100 EUR

Viti: 2010
09 Nën 14:34 ,

Biciklet origjinale

750 LEK

Viti: 2018
03 Nën 15:58 ,

Okazion

60 LEK

Viti: 2014
21 Tet 21:13 ,

Biciklet

40 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2018
15 Tet 16:30 ,

Shitet biciklet

200 EUR

Viti: 2016
03 Tet 17:30 ,

Biciklet

130 LEK

Viti: 2005
29 Sht 21:58 ,

Biciklet

100 EUR

Viti: 2019
25 Sht 15:24 ,

Biciklet 26

99 EUR

Viti: 2015
21 Sht 19:15 ,

Biciklet 60 mij lek

60 LEK

Viti: 2015
14 Sht 21:22 ,

Biciklet

110 LEK

Viti: 2020
13 Sht 15:31 ,

Biciklet

180 LEK

Viti: 2020
06 Sht 23:00 ,

biciklet okazion

180 EUR

Viti: 2017
05 Sht 18:22 ,

biciklet okazion

180 EUR

Viti: 2017
04 Sht 19:18 ,

biciklet okazion

180 EUR

Viti: 2017
03 Sht 21:48 ,

biciklet okazion

180 EUR

Viti: 2017
01 Sht 18:08 ,

biciklet

200 EUR

Viti: 2017
29 Gush 17:22 ,

Biciklet Gjermane

150 EUR

Viti: 2015
28 Gush 11:54 ,

Biciklet

200 EUR

Viti: 2017
27 Gush 13:44 ,

Biciklet

200 EUR

Viti: 2017
24 Gush 23:07 ,

Biciklet

200 EUR

Viti: 2017
24 Gush 22:47 ,

Okazjon

80 LEK

Viti: 2007
24 Gush 22:39 ,

Biciklet

200 EUR

Viti: 2017

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Biciklet | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione