500 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 99
Piaggio , 76
Kymco , 51
Kawasaki , 31
Honda , 26
Aprilia , 24
Gilera , 22
Malaguti , 14
Lifan , 7
BMW , 5
Suzuki , 4
TGB , 3
Benelli , 3
Vespa , 3
e-max , 2
KTM , 2
Hyosung , 1
Daelim , 1
Adly , 1
TM , 1
Cectek , 1
Skyteam , 1
SMC , 1
Barossa , 1
Shineray , 1
CFMOTO , 1
Ducati , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 500,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 500 Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 07:32 ,

Benelli Leoncino 500

6 200 EUR

Viti: 2020
Dje 19:27 ,

TMax 500 ie 2005 3500€

3 500 EUR

Viti: 2005
17 Pri 20:38 ,

SHITET/Okazion

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
17 Pri 19:47 ,

Shitet nderrohet me makin

2 350 EUR

Viti: 2008
17 Pri 13:55 ,

Xt 500 cc pa letra

1 400 EUR

Viti: 2000
16 Pri 13:43 ,

Gilera Nexus 500cc Sportiv

Viti: 2004
16 Pri 12:55 ,

Shitet TMAX 500 viti 2003

2 500 EUR

Viti: 2003
14 Pri 22:03 ,

Atv

4 200 EUR

Viti: 2010
13 Pri 21:02 ,

shisim motorra 2 cop

500 000 LEK

Viti: 2000
13 Pri 01:19 ,

Aprilia scarabeo 500

2 600 EUR

Viti: 2010
12 Pri 16:54 ,

MOTO GUZZI Nuovo Falcone 500cc

4 999 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
10 Pri 23:59 ,

Motorr Piaggio Beverly

1 000 EUR

Viti: 2003
08 Pri 00:23 ,

shitet

700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
06 Pri 20:02 ,

Honda 500 cc

6 000 EUR

Viti: 2018
05 Pri 19:22 ,

BEVERLY 500

1 800 EUR

Viti: 2004
03 Pri 12:30 ,

Kymco 125 cc

500 LEK

Viti: 2007
31 Mar 16:12 ,

Kymco 500 cc

1 400 EUR

Viti: 2006
27 Mar 09:36 ,

Kymco 125 cc

500 LEK

Viti: 2007
22 Mar 10:05 ,

Gilera Nexus 500

2 150 EUR

Viti: 2005
20 Mar 13:02 ,

Yamaha t max 500

2 800 EUR

Viti: 2004
19 Mar 18:44 ,

Motorr 500 kubik

600 LEK

Viti: 2016
16 Mar 17:22 ,

Yamaha 79

500 LEK

Viti: 1990
21 Shk 15:59 ,

Shes motorr Yamaha XP 500

7 000 EUR

Viti: 2012
20 Shk 19:31 ,

Yamaha Tmax 500

2 000 EUR

Viti: 2010
07 Shk 15:26 ,

Shes Motorcycle

400 EUR

Viti: 1992
28 Jan 15:06 ,

MOTOR NE SHITJE

4 000 EUR

Viti: 2011
10 Jan 19:21 ,

shitet modenas dinamik

500 LEK

Viti: 2008
06 Jan 18:28 ,

T-MAX 500

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
15 Dhj 17:48 ,

Motorr

500 LEK

Viti: 2000
12 Dhj 20:40 ,

Yamaha

5 000 LEK

Viti: 2002
10 Dhj 10:14 ,

Aprlia

600 EUR

Viti: 2010
25 Nën 17:28 ,

BMW K1200R

6 500 EUR

Viti: 2009
25 Nën 17:16 ,

BMW k1200r

6 500 EUR

Viti: 2009
24 Nën 13:47 ,

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2005

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 500 | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione