Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

250 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 223
Honda , 95
Suzuki , 70
Piaggio , 65
Kymco , 52
Malaguti , 31
Aprilia , 26
Kawasaki , 16
Italjet , 13
Jawa , 12
Gilera , 8
Lifan , 8
Shineray , 8
SYM , 7
Mz , 6
Jinling , 5
Adly , 4
Hyosung , 4
Peugeot , 4
Aeon , 2
KTM , 2
Vespa , 2
Barossa , 1
Benelli , 1
BMW , 1
Daelim , 1
Ducati , 1
Husqvarna , 1
Luxxon , 1
MBK , 1
Motobi , 1
SMC , 1
Zhongyu , 1
Yamaha , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 250,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 250 Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 03:27 ,

yamaha

1 500 EUR

Viti: 2007
Dje 15:11 ,

Shitet motorr aprila

1 500 EUR

Viti: 2008
Dje 10:53 Dyqani ,

Yamaha X MAX 250cc

2 700 EUR

Viti: 2011
Dje 10:49 Dyqani ,

X max 250 cc ABS

3 900 EUR

Viti: 2014
Dje 10:49 Dyqani ,

Yamaha x max 250 cc

2 900 EUR

Viti: 2012
Dje 00:02 ,

X-Trail 250

Viti: 2021
27 Qer 20:09 ,

X Max Baule

350 EUR

Viti: 2017
27 Qer 20:06 ,

Honda CBR 250 Abs

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
26 Qer 23:21 ,

Yamaha X-City 250

1 500 EUR

Viti: 2008
26 Qer 09:49 ,

Bateri 12 V-9 Amp, 12 euro copa

12 EUR

Viti: 2020
25 Qer 16:15 ,

Shitet Super Jawa 250cc me kosh

2 800 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
25 Qer 11:46 ,

Piagio x9

1 200 EUR

Viti: 2005
25 Qer 09:31 ,

Yamaha X-max 250cc

4 500 EUR

Viti: 2017
22 Qer 14:32 ,

Shitet Yamaha Xmax 250cc

1 900 EUR

Viti: 2008
21 Qer 17:10 ,

Vetëm shitet

1 500 EUR

Viti: 1993
17 Qer 17:44 ,

kymco

1 000 EUR

Viti: 2001
16 Qer 01:08 ,

Yamaha x max

2 800 EUR

Viti: 2010
16 Qer 00:59 ,

Yamaha Xmax 250 cc

1 900 EUR

Viti: 2008
13 Qer 18:12 ,

Yamaha x max 250

2 000 EUR

Viti: 2007
12 Qer 11:48 ,

Yamaha X-MAX 250

2 200 EUR

Viti: 2008
12 Qer 11:43 ,

Yamaha X-MAX 250

2 200 EUR

Viti: 2008
11 Qer 15:26 ,

Aprilla Leonardo

1 000 EUR

Viti: 2003
08 Qer 03:29 ,

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2005
08 Qer 03:29 ,

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2005
06 Qer 20:33 ,

Aprilla Leonardo

1 000 EUR

Viti: 2003
02 Qer 22:45 ,

Motor yamaha okazion

1 400 EUR

Viti: 2003
01 Qer 21:51 ,

Mz 250 etz

600 EUR

Viti: 1981
31 Maj 14:09 ,

Yamaha Majesty

1 000 EUR

Viti: 1999
30 Maj 14:28 ,

Shitet

350 EUR

Viti: 2006
30 Maj 13:10 ,

Aprilla Leonardo 250 cc

1 000 EUR

Viti: 2021
26 Maj 12:20 ,

SHITET

1 500 EUR

Viti: 1981
25 Maj 10:30 ,

SHITUR FLM MERRJEP

1 500 EUR

Viti: 2005

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 250 | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • 250 në kategorinë All Category
  • 250 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C 220 | C-Class
  • 250 në kategorinë Makina
  • 250 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C-Class
  • 250 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha
  • 250cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Malaguti
  • 250 cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha
  • 2500 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 500 | E-Class
  • 2500 në kategorinë Makina | Fiat
  • 250 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | B-Class

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione