Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

125 okazion | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 23
Honda , 22
Piaggio , 17
Aprilia , 5
Kymco , 5
Suzuki , 5
Lifan , 4
Vespa , 4
Kawasaki , 3
Adly , 2
MBK , 2
SYM , 2
Blata , 1
CPI , 1
Daelim , 1
Gilera , 1
Jinling , 1
Malaguti , 1
Pegasus , 1
Peugeot , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 125 okazion,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 125 okazion Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:56
Linku:
Dyqani Skuter , Tiranë

Yamaha Majesty S125cc

2 200 EUR

Viti: 2014

Dje 09:56 Dyqani Skuter , Tiranë

Yamaha Majesty S125cc

2 200 EUR

Viti: 2014
17 Sht 18:30 Skuter , Tiranë

Shitet Dayang Okazion

1 000 EUR

Viti: 2020
21 Korr 14:09 Skuter , Tiranë

Shitur flm merrjep

2 800 EUR

Viti: 2013
11 Korr 22:08 Të tjera , Tiranë

Dayang RS 125 okazion

70 000 LEK

Viti: 2017
31 Maj 22:31 Skuter , Tiranë

okazion per 2 jav

123 EUR

Viti: 2004
21 Pri 09:09 Sportiv , Tiranë

LIFAN 125 CC

700 EUR

Viti: 2019
17 Pri 23:27 Skuter , Shkodër

Shitet

550 LEK

Viti: 2008
27 Mar 00:29 Të tjera , Durrës

OKAZION YAMAHA NMAX

3 200 EUR

Viti: 2015
23 Shk 17:25 Sportiv , Fier

Honda inova

750 LEK

Viti: 2005
22 Shk 16:26 Sportiv , Mat

Okazion

600 EUR

Viti: 2018
04 Shk 18:12 Të tjera , Tiranë

Okazion

1 000 EUR

Viti: 2021
22 Nën 12:45 Kros/Enduro , Vlorë

Motor malaguti

380 EUR

Viti: 2020
28 Sht 14:58 Skuter , Lezhë

OKAZION

1 500 EUR

Viti: 2011
16 Gush 13:42 Skuter , Tiranë

700 mij lek okazion

700 LEK

Viti: 2006
14 Gush 16:12 Chopper/Coustom , Tiranë

Mottorr Aquila

1 EUR

Viti: 2009
10 Gush 21:48 Skuter , Tiranë

Okazion

500 EUR

Viti: 2000
05 Gush 23:37 Sportiv , Fier

Modenas dinamik

Viti: 2006
05 Gush 21:16 Skuter , Tiranë

Okazion

600 EUR

Viti: 2000
17 Pri 16:16 Sportiv , Lushnjë

Modenas 125 cristar

700 EUR

Viti: 2007
15 Mar 10:25 Chopper/Coustom , Fier

Okazion

600 EUR

Viti: 2010
12 Jan 22:43 Skuter , Durrës

OKAZION Shitet Kymco 125 2013

2 200 EUR

Viti: 2013
20 Dhj 18:31 Skuter , Tiranë

T-MAX 125 okazion

4 000 EUR

Viti: 2016
23 Tet 16:53 Skuter , Tiranë

Okazion

1 000 EUR

Viti: 2007
05 Tet 12:49 Skuter , Tiranë

550 mij okazion

550 LEK

Viti: 2006
21 Sht 16:00 Sportiv , Tiranë

Dayang125cc okazion

1 300 000 LEK

Viti: 2020

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 125 okazion | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

125 okazion 125 okazion

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione