Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motoçikleta (mbi 50cc) Të gjitha në Pogradec

Adly , 1
Aixam , 1
Aprilia , 20
Bashan , 3
Benelli , 5
BMW , 9
Cagiva , 2
Daelim , 3
Ducati , 5
Gilera , 12
Honda , 37
Italjet , 1
Jawa , 2
Kawasaki , 17
KTM , 3
Kymco , 24
Lifan , 24
Luxxon , 2
Malaguti , 2
Motobi , 1
Mz , 3
Online , 1
Peugeot , 7
Piaggio , 17
Shineray , 2
Skyteam , 1
Suzuki , 13
SYM , 2
Triumph , 1
Vespa , 7
Yamaha , 64

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Pogradec ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:42 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pogradec

YAMAHA TDM 900 -03/07

400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Sot 08:42 Sportiv , Pogradec

Kawasaki zx 9 900

400 EUR

Viti: 2002
Dje 13:48 Sportiv , Pogradec

Kawasaki njinja zx6r

4 700 EUR

27 Mar 09:36 Skuter , Pogradec

Benelli

1 000 EUR

27 Mar 09:36 Skuter , Pogradec

Yamaha

1 300 EUR

27 Mar 09:36 Skuter , Pogradec

Honda

1 100 EUR

27 Mar 09:36 Skuter , Pogradec

Yamaha

1 100 EUR

27 Mar 09:32 Skuter , Pogradec

Skarabello

1 200 EUR

27 Mar 09:32 Skuter , Pogradec

Honda

1 300 EUR

27 Mar 09:32 Skuter , Pogradec

Piaggio

1 800 EUR

27 Mar 09:32 Skuter , Pogradec

Piaggio

1 900 EUR

20 Mar 11:21 Sportiv , Pogradec

Sym 150cc

500 LEK

20 Mar 00:09 Sportiv , Pogradec

150 cc me freksion

400 LEK

19 Mar 17:32 Sportiv , Pogradec

Yamaha

1 800 EUR

13 Mar 15:39 Kros/Enduro , Pogradec

Yamaha xt

900 LEK

12 Mar 12:12 Të tjera , Pogradec

Shitet

1 400 EUR

11 Mar 20:51 Skuter , Pogradec

Motorr Piaggio 125 cc

800 EUR

08 Mar 10:32 Të tjera , Pogradec

E MTB BIKE

1 LEK

07 Mar 23:59 Të tjera , Pogradec

E MTB BIKE

1 LEK

06 Mar 19:52 Kros/Enduro , Pogradec

Yamaha TDM 900

5 000 EUR

28 Shk 01:06 Kros/Enduro , Pogradec

Motor kros yamaha DT

850 LEK

06 Shk 12:44 Skuter , Pogradec

Shitet

700 EUR

17 Jan 20:04 Skuter , Pogradec

Shitet yamaha 2017

2 400 EUR Çmimi me zbritje

28 Dhj 00:01 Skuter , Pogradec

Shitet yamaha tmax

3 500 EUR

27 Nën 23:08 Të tjera , Pogradec

Motorr 125 kubik pogradec

700 EUR

17 Nën 19:28 Të tjera , Pogradec

Shineray

1 350 EUR

14 Nën 21:50 Të tjera , Pogradec

Motorr

700 EUR

13 Nën 20:24 Chopper/Coustom , Pogradec

Motorr MZ 251 cc

75 000 LEK

Viti: 1991
06 Nën 18:56 Sportiv , Pogradec

Motorr 100 cc.

02 Nën 17:49 Sportiv , Pogradec

KAWASAKI

4 200 EUR

01 Nën 21:17 Skuter , Pogradec

Skuter elektrik

300 EUR Çmimi me zbritje

31 Tet 09:20 Skuter , Pogradec

Gilera runner 180 Malossi

2 700 EUR Çmimi me zbritje

19 Tet 17:00 Kros/Enduro , Pogradec

Grup 50 cc 2T

180 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
15 Tet 22:07 Kros/Enduro , Pogradec

Yamaha xt

1 000 EUR

15 Tet 13:48 Sportiv , Pogradec

Yamaha

1 500 EUR

Viti: 2015
22 Sht 10:55 Skuter , Pogradec

shitet

450 LEK

Viti: 2008
13 Sht 10:08 Sportiv , Pogradec

Shitet

450 LEK

Viti: 2007
10 Sht 22:50 Të tjera , Pogradec

Papaq 80 kubik

300 LEK

Viti: 2011
22 Gush 18:22 Skuter , Pogradec

0692653865

2 200 EUR

Viti: 2005
22 Gush 18:22 Skuter , Pogradec

0692653865

1 200 EUR

Viti: 2004
22 Gush 18:18 Skuter , Pogradec

0692653865

2 000 EUR

Viti: 2004
22 Gush 18:18 Skuter , Pogradec

0692653865

1 100 EUR

Viti: 2001
21 Gush 13:54 Kros/Enduro , Pogradec

Yamaha xt

1 400 EUR

Viti: 1999
13 Gush 13:23 Skuter , Pogradec

Skuter garelli 50cc

450 LEK

Viti: 2012
04 Gush 17:19 Skuter , Pogradec

Honda

1 500 LEK

04 Gush 00:48 Të tjera , Pogradec

Lifan

1 100 LEK

Viti: 2021
25 Korr 06:55 Skuter , Pogradec

shitet

450 LEK

Viti: 2019
15 Korr 13:07 Kros/Enduro , Pogradec

kros

500 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione