Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio | Classic

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio Classic | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

01 Mar 13:12 ,

Piaggio si

333 LEK

Viti: 2002
26 Shk 08:09 ,

Biciklet

1 LEK

Viti: 2019
14 Jan 13:36 ,

Piaggio gjwndje pune te mir

600 EUR

Viti: 2000
04 Nën 12:08 ,

Piaggio si

250 LEK

Viti: 2021
24 Sht 15:05 ,

Mottorr

650 LEK

Viti: 2011
29 Gush 17:44 ,

Shitet 500 mij lek

500 LEK

Viti: 2003
07 Qer 12:22 ,

Shes trecikel

250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
06 Qer 21:23 ,

Shes trecikel

20 000 LEK

Viti: 2000
03 Maj 15:39 ,

Piaggio infinit 125cc

600 EUR

Viti: 2011
29 Pri 07:14 ,

Motorr 125cc 600€

600 EUR

Viti: 2011
14 Pri 11:52 ,

Shiten Yamaha 535 kubik

2 000 EUR

Viti: 1997
09 Pri 21:54 ,

Shitet

270 LEK

Viti: 2005
08 Mar 15:40 ,

Dajang 125

80 000 LEK

Viti: 2017
05 Mar 10:32 ,

piagjio vespa boxer 2 1978

200 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
20 Shk 12:18 ,

Shitet motorri

1 500 EUR

Viti: 2007
04 Shk 12:02 ,

Motorr lancin

700 LEK

Viti: 2000
30 Jan 19:25 ,

Cilesi e mir

300 LEK

Viti: 2010
27 Dhj 20:45 ,

Kymko dink150classic

500 EUR

Viti: 2006
02 Dhj 16:20 ,

Pa letra

300 EUR

Viti: 2000
20 Tet 10:17 ,

Piaggio si

250 LEK

Viti: 2015
14 Tet 22:37 ,

Shiten motorra

40 000 LEK

Viti: 2010
05 Tet 08:44 ,

Shes motoqikleten

150 EUR

Viti: 2020
08 Sht 15:55 ,

Motorrcikleta

250 LEK

Viti: 1997
03 Sht 19:20 ,

Xing jang 125 cc

270 LEK

Viti: 2009
19 Korr 15:47 ,

motorr me 4 goma

500 EUR

Viti: 2013
17 Korr 10:13 ,

Shitet shpejt

220 LEK

Viti: 2000
11 Korr 21:26 ,

Shitet motorr 50cc pa letra

260 LEK

Viti: 2000
17 Qer 14:56 ,

Honda Inova

320 LEK

Viti: 2008
28 Maj 08:13 ,

Motorr papaq 110cc

500 EUR

Viti: 1998
26 Maj 14:58 ,

Bmw 2019

450 EUR

Viti: 2019
25 Maj 00:25 ,

Piago

2 500 EUR

Viti: 2002
14 Mar 00:01 ,

J DC mdnc

Viti: 2013
08 Jan 13:22 ,

Piaggio

170 EUR

Viti: 1989
21 Dhj 12:08 ,

Piaggio Classic

Viti: 2006
02 Dhj 19:56 ,

Piaggio Pk 125 XL

3 500 EUR

Viti: 1989
31 Tet 21:49 ,

shitet motorri

1 LEK

Viti: 2000
12 Tet 14:05 ,

motor

Viti: 2015
23 Gush 12:42 ,

Piaggio Si

30 000 LEK

Viti: 1999
28 Maj 12:09 ,

piaggio si

350 LEK

Viti: 2000
08 Maj 19:39 ,

Shitet

800 EUR

Viti: 2002
25 Mar 21:43 ,

Shitet

699 EUR

Viti: 2007
30 Jan 19:00 ,

shes Skuter

250 EUR

Viti: 2002
11 Jan 15:26 ,

piaggio carnavall

400 LEK

Viti: 2009
22 Dhj 22:11 ,

shitet motorri

400 LEK

Viti: 2009
13 Dhj 19:29 ,

Kerkoj Grup Motorri

1 LEK

Viti: 2006
12 Dhj 21:41 ,

Shitet ose nderrohet

360 LEK

Viti: 2000
09 Nën 17:01 ,

Shitet motorri

800 EUR

Viti: 2010

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio Classic | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione