Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio | Beverly

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio Beverly | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:52 ,

Piaggio Beverly 350 Abs Asr

3 900 EUR

Viti: 2013
Dje 12:46 ,

Piaggio Beverly 350 Abs

3 900 EUR

Viti: 2013
Dje 06:33 ,

Piaggio

2 200 EUR

Viti: 2004
21 Maj 22:17 ,

Beverly 400hp

6 400 EUR

Viti: 2021
21 Maj 07:27 ,

Okazion Beverly 350

2 800 EUR

Viti: 2013
19 Maj 19:50 ,

U SHIT!! FLM MERRJEP

3 100 EUR

Viti: 2014
17 Maj 12:37 ,

Shitet

600 EUR

Viti: 2006
12 Maj 17:18 ,

Beverly 300

2 900 EUR

Viti: 2011
10 Maj 18:05 ,

Piaggio Berverly Cruiser 500i 2010

2 800 EUR

Viti: 2010
10 Maj 14:18 ,

Beverly

2 700 EUR

Viti: 2011
07 Maj 18:58 ,

Beverly 400i

1 800 EUR

Viti: 2009
24 Pri 12:22 ,

Shitati piaggio beverly 200 !!!

1 350 EUR

Viti: 2002
17 Pri 15:34 ,

shesh beverly 125cc

1 400 EUR

Viti: 2005
08 Pri 17:06 ,

Beverly 400cc Viti-08

1 980 EUR

Viti: 2008
04 Pri 16:53 ,

Shitet/Nderrohet Piaggio Beverly 200cc

1 500 EUR

Viti: 2003
02 Pri 18:32 ,

Beverly 200

Viti: 2002
29 Mar 23:19 ,

Beverly 350 2013

3 200 EUR

Viti: 2013
29 Mar 19:49 ,

Scooter

350 LEK

Viti: 2010
28 Mar 15:03 ,

Piaggio beverly 500

1 400 EUR

Viti: 2004
14 Mar 22:47 ,

Okazionnnn

3 200 EUR

Viti: 2013
10 Mar 10:15 ,

Shes

3 550 EUR

Viti: 2012
25 Shk 02:42 ,

Piaggio Beverly

3 100 EUR

Viti: 2012
20 Shk 17:48 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2015
10 Shk 18:29 ,

Piaggio Beverly 300cc 2011

3 500 EUR

Viti: 2011
26 Jan 11:18 ,

Shitet piaggio Beverly

2 300 EUR

Viti: 2006
25 Nën 19:42 ,

Beverly 200CC ne Gjendje Perfekte

1 170 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
12 Nën 18:53 ,

Piaggio bewerly 200

2 000 EUR

Viti: 2001
01 Nën 09:08 ,

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2014
22 Tet 19:56 ,

Beverly

2 500 EUR

Viti: 2011
27 Sht 02:05 ,

Shitet Beverly 400

1 400 EUR

Viti: 2008
11 Sht 21:16 ,

Beverly 350 c Super Gjendje

2 840 EUR

Viti: 2013

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio Beverly | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione