Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motor të ri dhe të përdorur në shitje | Njoftimet në Shqipëri

Adly , 156
Aprillia , 1
Cube , 2
Aeon , 64
Aixam , 24
BMX , 4
Aprilia , 525
Baotian , 22
Yamaha , 1
Barossa , 7
Bashan , 34
Beeline , 8
TREK , 1
Benelli , 45
Piaggio , 1
Beta , 24
Bimota , 2
Blata , 2
BMW , 262
Boom , 7
BRP , 4
Burelli , 8
Cagiva , 14
Can Am , 14
Cectek , 1
CFMOTO , 24
CPI , 13
Daelim , 42
Derbi , 3
Dinli , 1
DKW , 5
Ducati , 126
e-max , 9
E-Ton , 2
Explorer , 4
Generic , 2
Gilera , 182
GOES , 3
Honda , 1896
Horex , 2
Husaberg , 2
Husqvarna , 18
Hyosung , 21
Indian , 2
Italjet , 39
Jawa , 8
Jinling , 43
Kawasaki , 852
Keeway , 7
Kingway , 5
KTM , 170
Kymco , 517
Lambretta , 4
Laverda , 3
Lifan , 713
Linhai , 7
Luxxon , 21
Maico , 2
Malaguti , 263
MBK , 22
Megelli , 1
Motobi , 8
Moto Guzzi , 19
MV Agusta , 18
Mz , 3
Online , 26
Pegasus , 18
Peugeot , 83
PGO , 7
Piaggio , 1073
Polaris , 13
Rivero , 3
Sachs , 1
Shineray , 66
Skyteam , 11
SMC , 4
Suzuki , 979
SYM , 94
TGB , 11
TM , 15
Triumph , 54
Vespa , 72
VICTORY , 8
Yamaha , 2269
Zero , 5
Zhongyu , 8
Zündapp , 1

Motor mbi 50cc të përdorur dhe të ri në shitje në Shqipëri. Gjej motor me çmime të arsyeshme. Shikoni njoftime për motor, Skuter, Kros, Sportiv, Touring, Me katër rrota në shitje nga markat e njohura si Suzuki, Yamaha, Harley-Davidson, Kawasaki dhe marka tjera.


Blini dhe shisni motor online në tregun më të madh - Merrjep.al. Me mbi 12.000 njoftime për motorra në shitje në Merrjep.al ju mund ta blini lehtë dhe shpejtë motorin ideal që i përshtatet nevojave tuaja.Sot 20:26 Skuter , Tiranë

honda silver wing 125 ABS 2012

2 200 EUR

Viti: 2012
Online
Sot 12:16 Sportiv , Tiranë

KTM SUPER DUKE 990 R

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Online
Sot 10:05 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pogradec

HONDA VARADERO 1000cc 2005 shitet per PJES

400 EUR

Viti: 2005
Sot 10:01 Sportiv , Pogradec

Kawasaki zx 9 900

400 EUR

Viti: 2002
Sot 10:01 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pogradec

YAMAHA TDM 900 -03/07

400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Sot 09:12 Dyqani Kros/Enduro , Vlorë

BMW GS R1200 DOGANA E PAGUAR AUTO PENTA

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Online
Dje 16:43 Chopper/Coustom , Tiranë

Harley Davidson Elektra Glide

11 000 EUR

Viti: 2012
Dje 16:07 Skuter , Tiranë

Sym JoyMax

Viti: 2010
28 Maj 11:41 Sportiv , Tiranë

Bateri te reja

30 EUR

Viti: 2020
27 Maj 18:13 Dyqani Touring , Elbasan

Honda Innova 125 injection ardhur nga Zvicra

2 500 EUR

Viti: 2010
26 Maj 19:26 Skuter , Shkodër

STOPA PER SUZUKI BURGMAN 650

8 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
24 Maj 20:37 Skuter , Vlorë

KYMCO 500 -12 NDERROHET ME ORE DORE OSE MOTOR VESPA

3 800 EUR

Viti: 2011
24 Maj 12:22 Sportiv , Tiranë

Marmita sportive

70 EUR

Viti: 2020
24 Maj 12:21 Sportiv , Tiranë

Pasqyra Kawasaki 50 Euro

50 EUR

Viti: 2021
24 Maj 12:17 Sportiv , Tiranë

Fasho-piston,49-72-100cc

40 EUR

Viti: 2021
22 Maj 03:35 Skuter , Tiranë

Beverly 500cc

2 000 EUR

Viti: 2004
21 Maj 20:30 Motoçikleta (mbi 50cc) , Durrës

Pjese Kymco G-Dink 250cc(Marmite, fener, stop etj)

5 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2004
21 Maj 18:39 Skuter , Tiranë

Motorr

15 LEK

Viti: 2005
20 Maj 20:30 Skuter , Tiranë

x-max 300

6 300 EUR

Viti: 2020
20 Maj 19:12 Sportiv , Tiranë

Honda cbr250r

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Online
19 Maj 07:02 Kros/Enduro , Tiranë

Honda Transalp

4 900 EUR

Viti: 2008
18 Maj 18:26 Chopper/Coustom , Kukës

HARLEY DAVIDSON custom

8 500 EUR

Viti: 2002
18 Maj 11:51 Skuter , Tiranë

SHITET Kymco 300R!

2 990 EUR

Viti: 2010
15 Maj 14:17 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

Skuter électrique xiaomi air pro 2

500 EUR

Viti: 2023
14 Maj 18:16 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

Goldwing GL1800 viti 2002

8 900 EUR

Viti: 2002
13 Maj 14:13 Skuter , Tiranë

Kymco xciting 300 r scooter 300r

2 200 EUR

Viti: 2008
12 Maj 15:26 Sportiv , Fier

Yamaha t max 530 2016

9 000 EUR

Viti: 2016
12 Maj 11:22 Touring , Tiranë

Shitet Motorr BMW

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
02 Maj 07:44 Skuter , Tiranë

HONDA SILVERWING 400CC

2 200 EUR

Viti: 2006
30 Pri 09:33 Skuter , Durrës

Honda Vision 110 cc ����

1 600 EUR

Viti: 2012
Online

Dëshironi të blini motorr të përdorur apo të ri? Shikoni njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni motoçikletën ideale për ju me çmime të arsyeshme.


Lloje të ndryshme të motorëve në shitje gjeni vetëm në Merrjep.al.


Në Merrjep.al, ju mund të gjeni lloje të ndryshme të motorëve si: Skuter, Kros, Sportiv, Touring, me katër rrota, njoftime të pasura me informacione të nevojshme për të bërë një blerje të vetëdijshme. Shikoni njoftimet tani dhe gjeni motorin ideal në mesin e markave më të njohura si Honda, Yamaha, Kawasaki, Suzuki, BMW, Harley, Piaggio dhe shumë marka tjera. Gjej motorin ideal në Merrjep.al.


Shisni Motor në Merrjep.al


Bëhu pjesë e mijëra shitësve online. Shisni shpejtë, lehtë dhe sigurtë në tregun më të madh online - Merrjep.al. Shisni lloje të ndryshme të motorrëve dhe pajisjeve për motorë. Krijoni njoftime dhe gjej blerës potencial.


Nëse keni motorr të përdorur ose të ri, ju mund ta shishni atë duke shpërndarë njoftime në Merrjep.al. Mundësia është shume madhe që prona juaj të gjej blerësin potencial dhe shitet shpejt në mesin e 70,000 vizitorëve ditor.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione