Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Markë tjetër Model tjeter Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër Model tjeter | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:58 Të tjera , Tiranë

Shitet motorr YUANG 110 Cc

850 EUR

Dje 20:47 Kros/Enduro , Tiranë

4.5€ RX3S 2019 ABS A2

4 500 EUR

Dje 13:20 Të tjera , Tiranë

Okazion

700 LEK

Dje 12:49 Dyqani Touring , Tiranë

Zontes gk 350cc

Dje 11:43 Dyqani Sportiv , Tiranë

ZONTES 125cc/ ABS 2022

3 600 EUR

Viti: 2021
27 Mar 19:02 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

Scrambler

1 000 EUR

27 Mar 08:28 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

Zontes

3 200 EUR

25 Mar 09:41 Me katër rrota/ATV , Tiranë

NewModel Atv 125cc 2022����

1 300 EUR

25 Mar 09:41 Me katër rrota/ATV , Tiranë

NewModel Atv 125cc 2022����

1 300 EUR

24 Mar 18:15 Sportiv , Tiranë

BUELL City X 2010

2 800 EUR Çmimi me zbritje

23 Mar 12:59 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

BUELL 950cc I 2004

1 300 EUR

17 Mar 23:01 Të tjera , Tiranë

Shitet DAYANG 110CC 2013

100 000 LEK

14 Mar 22:57 Terren/Offroad , Tiranë

Biçiklete FatBike

490 EUR Çmimi me zbritje

12 Mar 21:38 Skuter , Tiranë

Motorr Gjendje Perfekt

700 LEK

09 Mar 12:01 Dyqani Sportiv , Tiranë

Wottan storm s+ 300

4 800 EUR

04 Mar 11:21 Skuter , Tiranë

Zontes 350 d sport

5 500 EUR

25 Shk 00:10 Sportiv , Tiranë

Biciklete 28

21 Shk 11:45 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

Motorr Elektrik

55 000 LEK

15 Shk 21:17 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

shitet

95 LEK

10 Shk 13:02 Të tjera , Tiranë

KOLEKSION MOTORRASH

04 Shk 17:40 Skuter , Tiranë

skuter elekrik ne shitje

170 EUR

03 Shk 20:58 Kros/Enduro , Tiranë

Ossa Motorr

Viti: Më të vjetër se 80-tat
02 Shk 17:48 Skuter , Tiranë

Motorr ne shitje

250 LEK

29 Jan 13:31 Kros/Enduro , Tiranë

Shitje

900 EUR

26 Jan 12:00 Skuter , Tiranë

Shitet Scooter Segway Ninebot F40

50 000 LEK

24 Jan 22:22 Skuter , Tiranë

Motorr ne shitje

300 EUR

23 Jan 10:23 Skuter , Tiranë

Shitet Skuter 700 euro

700 EUR

19 Jan 13:23 Sportiv , Tiranë

Shitet bicikleta

16 000 LEK

14 Jan 12:14 Sportiv , Tiranë

Shitet

900 LEK

13 Jan 15:20 Skuter , Tiranë

Electric scooter

40 000 LEK

12 Jan 03:58 Sportiv , Tiranë

Motorr elektrik

1 EUR

07 Jan 20:58 Sportiv , Tiranë

Shitet

1 000 EUR

07 Jan 02:22 Sportiv , Tiranë

Motorr

1 000 EUR

05 Jan 20:20 Sportiv , Tiranë

Motorr Daytona sprinter 125cc

1 200 LEK

30 Dhj 11:57 Dyqani Chopper/Coustom , Tiranë

Motor City Coco e Re

1 100 EUR

25 Dhj 11:01 Terren/Offroad , Tiranë

Shitet motorr 250 cc

2 200 EUR

20 Dhj 17:25 Të tjera , Tiranë

biciklete

200 LEK

11 Dhj 16:41 Të tjera , Tiranë

biciklete fat bike

200 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër Model tjeter | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione