Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Markë tjetër Të gjitha në Elbasan

Dayang , 33
JonWay , 2
Model tjeter , 162
Nipponia , 2
Yinxiang , 14
Yiying , 6

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Mar 22:59 Të tjera , Elbasan

Shitet motociklete

80 000 LEK

18 Mar 10:53 Sportiv , Elbasan

Shitet motociklete ose nderrim

1 000 EUR

06 Mar 14:08 Sportiv , Elbasan

Dayang 110cc

500 LEK

26 Shk 11:24 Touring , Elbasan

SHITET YAMAHA VIRAGO XV 250

2 000 EUR

28 Jan 17:26 Sportiv , Elbasan

Shitet motorri

20 Jan 11:37 Sportiv , Elbasan

Shiten motorrat

500 600 LEK

18 Jan 11:34 Sportiv , Elbasan

Shiten motorrat

600 LEK

04 Jan 11:09 Sportiv , Elbasan

Shitet

500 LEK

27 Dhj 15:15 Të tjera , Elbasan

Biciklete Mtb 27.5

270 EUR

18 Dhj 12:17 Të tjera , Elbasan

Biciklete MTB 26

120 LEK

13 Dhj 12:13 Sportiv , Elbasan

Shitet

550 LEK

29 Nën 21:58 Sportiv , Elbasan

Shitet motorr 110cc

840 LEK

12 Nën 15:53 Të tjera , Elbasan

Shitet motor super gjendje

900 EUR

31 Tet 17:52 Motoçikleta (mbi 50cc) , Elbasan

Skuter 150 cc

180 EUR

30 Tet 20:17 Kros/Enduro , Elbasan

Motor

750 EUR

29 Tet 10:38 Skuter , Elbasan

Okazion 1000€

1 000 EUR

05 Sht 10:53 Me katër rrota/ATV , Elbasan

Karroce elektrike per Invalide

1 000 EUR

Viti: 2014
22 Korr 17:28 Të tjera , Elbasan

Shitet

320 LEK

Viti: 2002
07 Qer 02:49 Të tjera , Elbasan

Shitet motorri okazion

260 EUR

Viti: 2010
03 Maj 20:50 Të tjera , Elbasan

Dayang, 125cc

Viti: 2001
02 Maj 17:50 Të tjera , Elbasan

Shitet motocikleta

Viti: 2020
24 Pri 14:53 Me katër rrota/ATV , Elbasan

Atv / motorr me 4 goma

700 EUR

Viti: 2015
04 Pri 13:35 Të tjera , Elbasan

Piaggio modifikuar 97cc

260 EUR

Viti: 2015
31 Mar 22:04 Skuter , Elbasan

Dayang 125 cc

950 000 LEK

Viti: 2018
21 Mar 19:43 Të tjera , Elbasan

Shitet motorri

Viti: 2021
01 Mar 01:33 Sportiv , Elbasan

Shitet Motori pa letra

450 LEK

Viti: 2010
17 Shk 09:08 Sportiv , Elbasan

shitet dajang 125

500 EUR

Viti: 2018
29 Jan 19:04 Të tjera , Elbasan

edomosdoshme

50 000 LEK

Viti: 2004
27 Jan 15:40 Motoçikleta (mbi 50cc) , Elbasan

Suzuki

550 EUR

Viti: 2000
09 Jan 22:18 Skuter , Elbasan

piaggio

230 LEK

Viti: 1997
24 Dhj 20:23 Skuter , Elbasan

SKUTER

1 900 EUR

Viti: 2020
24 Dhj 20:15 Skuter , Elbasan

SKUTER

1 900 EUR

Viti: 2020
06 Dhj 14:53 Kros/Enduro , Elbasan

2 trottinettes Électriques Cross

10 000 EUR

Viti: 2019
16 Nën 09:03 Të tjera , Elbasan

Motorr papaq

1 000 EUR

Viti: 2018
11 Nën 17:30 Motoçikleta (mbi 50cc) , Elbasan

Gumenimoto

300 EUR

Viti: 2007
05 Nën 17:35 Sportiv , Elbasan

motorr sportiv

1 EUR

Viti: 2006
22 Tet 21:11 Motoçikleta (mbi 50cc) , Elbasan

Dajang

6 500 LEK

Viti: 2005
12 Tet 20:24 Sportiv , Elbasan

Sanya 110 cc me letra

800 LEK

Viti: 2010
03 Tet 09:49 Të tjera , Elbasan

Shitet Biciklet 28 City 200 Euro

200 EUR

Viti: 2020
28 Sht 11:46 Të tjera , Elbasan

Dajang

65 000 LEK

Viti: 2008
23 Sht 19:43 Të tjera , Elbasan

Tricikel

1 100 000 LEK

Viti: 2000
19 Sht 20:01 Të tjera , Elbasan

Tricikel invaliti

1 300 000 LEK

Viti: 2010
02 Sht 06:43 Sportiv , Elbasan

Shitet motorri

600 EUR

Viti: 2010
18 Gush 20:54 Sportiv , Elbasan

Daytona Sprinter

1 200 EUR

Viti: 2020
04 Gush 23:17 Të tjera , Elbasan

Zagar

100 EUR

Viti: 2021
03 Gush 09:00 Sportiv , Elbasan

Niponia 2020

Viti: 2020
26 Korr 16:44 Të tjera , Elbasan

Zagar

100 EUR

Viti: 2021

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione