Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Markë tjetër Dayang Shitet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër Dayang | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

30 Mar 18:34 Të tjera , Tiranë

Motorr

1 EUR

25 Mar 13:09 Të tjera , Durrës

Dayang ne shitje

950 LEK

25 Mar 09:52 Të tjera , Tiranë

Shitet motor DAYANG 110cc

750 EUR

22 Mar 08:34 Të tjera , Vlorë

Motor okazion 110 cc

850 EUR

18 Mar 10:53 Sportiv , Elbasan

Shitet motociklete ose nderrim

1 000 EUR

08 Mar 17:30 Të tjera , Lushnjë

Dayang 100

1 100 LEK

06 Mar 14:08 Sportiv , Elbasan

Dayang 110cc

500 LEK

06 Mar 10:45 Sportiv , Tiranë

DAYANG 125cc

1 300 EUR

03 Mar 12:48 Të tjera , Tiranë

SHITET MOTOR DAYANG

850 LEK

02 Mar 11:20 Të tjera , Tiranë

Dayang

1 LEK

01 Mar 12:06 Të tjera , Tiranë

Dayang 125 ne gjendje te mir

700 LEK

28 Shk 20:18 Sportiv , Shkodër

dayang

700 LEK Çmimi me zbritje

28 Shk 04:47 Të tjera , Tiranë

Shitet

11 000 LEK

20 Shk 09:44 Të tjera , Tiranë

Dayang 125 ne gjendje te mir

700 LEK

19 Shk 13:14 Skuter , Librazhd

Okazion vetem 65.000

65 000 LEK

15 Shk 16:41 Skuter , Shkodër

shitet

350 EUR

15 Shk 13:20 Skuter , Tiranë

Shitet per arsye mosperdorimi 100cc

120 000 LEK

12 Shk 13:19 Kros/Enduro , Tiranë

��Okazion��Motorr Dayang 2022

1 700 LEK

09 Shk 17:30 Të tjera , Tiranë

Shitet okazion

1 050 EUR

05 Shk 18:36 Të tjera , Shkodër

Dayang RS 125

80 000 LEK

05 Shk 11:58 Të tjera , Tiranë

Shitet dayang

1 LEK

27 Jan 17:41 Të tjera , Tiranë

Motorr dayang

75 000 LEK

25 Jan 18:36 Të tjera , Tiranë

Shitet okazion Dayang 125cc viti 2022 .

120 000 LEK

23 Jan 09:05 Të tjera , Sarandë

Motor papaq

800 LEK Çmimi me zbritje

22 Jan 12:31 Të tjera , Sarandë

Motor Dayang

20 Jan 11:38 Të tjera , Lushnjë

Dayang 100 sport

19 Jan 17:46 Sportiv , Lushnjë

Dayang 100 sport

1 000 LEK

18 Jan 11:34 Sportiv , Elbasan

Shiten motorrat

600 LEK

14 Jan 10:37 Të tjera , Tiranë

Shitet papaq

1 LEK

08 Jan 12:15 Të tjera , Tiranë

Dayang

1 LEK

08 Jan 11:07 Sportiv , Tiranë

Dayang 100cc

899 EUR Çmimi me zbritje

08 Jan 10:16 Të tjera , Tiranë

Shitet papaq

1 LEK

07 Jan 01:41 Të tjera , Tiranë

Dayang viti 2022

1 000 EUR

06 Jan 11:18 Të tjera , Tiranë

Shitet papaq

1 LEK

04 Jan 12:33 Sportiv , Tiranë

Shes motorr

1 000 EUR

03 Jan 18:12 Të tjera , Tiranë

Dayang 125cc Shitet i disk

73 000 LEK

29 Dhj 19:43 Të tjera , Tiranë

Dayang 100 kubik

60 000 LEK

29 Dhj 10:02 Të tjera , Tiranë

Dayang 100, 950€

950 EUR

24 Dhj 17:25 Të tjera , Tiranë

Dayang 100 kubik

70 000 LEK

21 Dhj 10:28 Të tjera , Tiranë

Dayang

800 LEK

18 Dhj 21:59 Sportiv , Lushnjë

Shitet

40 000 LEK

13 Dhj 05:59 Kros/Enduro , Tiranë

Motorri

7 500 LEK

11 Dhj 11:02 Të tjera , Vlorë

Shitet

600 EUR

11 Dhj 10:47 Të tjera , Vlorë

Shitet

600 EUR

02 Dhj 10:36 Sportiv , Shkodër

Popaq

500 LEK

26 Nën 20:22 Skuter , Lezhë

Motorr

22 Nën 19:56 Të tjera , Tiranë

biciklete fat bike

200 EUR

14 Nën 20:50 Të tjera , Tiranë

dayang rs 125

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër Dayang | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione