Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Markë tjetër Dayang Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër Dayang | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:10 Të tjera , Sarandë

Shitet Dayang 200cc 2023

2 700 EUR

21 Sht 17:54 Të tjera , Tiranë

Dayang 120 kubik

970 EUR

21 Sht 14:36 Të tjera , Vlorë

Okazion 2 motorra

150 000 LEK

Viti: 2019
20 Sht 11:33 Touring , Tiranë

SHITET OKAZION ❗️❗️

1 EUR

17 Sht 11:53 Touring , Tiranë

SHITET OKAZION❗️❗️

1 EUR

14 Sht 09:39 Touring , Tiranë

SHITET OKAZION ❗️❗️

1 EUR

14 Sht 02:58 Të tjera , Tiranë

Motorr

550 LEK

14 Sht 02:57 Të tjera , Tiranë

Dayang

3 300 EUR

13 Sht 21:54 Sportiv , Tiranë

Shitet dayang

9 000 LEK

13 Sht 09:07 Touring , Tiranë

SHITET OKAZION ❗️❗️

1 EUR

13 Sht 06:58 Sportiv , Tiranë

Dayang

10 000 LEK

13 Sht 00:42 Të tjera , Tiranë

SHITET OKAZION ❗️❗️

1 EUR

12 Sht 03:03 Touring , Tiranë

Shitet Dayang DY 200

1 EUR

07 Sht 15:58 Touring , Tiranë

Shitet !

2 900 EUR

06 Sht 19:07 Touring , Tiranë

Shitet Ose Ndrrohet !

2 900 EUR

05 Sht 13:27 Skuter , Tiranë

Shitet scuter

140 000 LEK

01 Sht 11:51 Touring , Tiranë

Dayang Timo!

2 900 EUR

29 Gush 16:46 Touring , Tiranë

Dayang Timo !

2 900 EUR

23 Gush 17:31 Touring , Tiranë

Dayag Timo!

2 900 EUR

23 Gush 17:30 Touring , Tiranë

Dayang Timo!

3 000 EUR

19 Gush 19:47 Të tjera , Tiranë

Motorr Dayang

700 EUR

17 Gush 18:14 Të tjera , Tiranë

Dayang

900 LEK

16 Gush 14:49 Touring , Tiranë

Dayang Timo!

3 000 EUR

13 Gush 11:25 Të tjera , Vlorë

Motor 125 cc

1 300 LEK

29 Korr 18:40 Sportiv , Fier

Shitet glx

650 LEK

27 Korr 16:43 Të tjera , Tiranë

Papaq 110cc

650 EUR

26 Korr 12:35 Të tjera , Fier

Motorr Dajang 110

750 LEK

21 Korr 13:53 Sportiv , Tiranë

Shitet Motorri

600 LEK

12 Korr 18:41 Sportiv , Berat

Shitet��DAYTONA SPRINTER 125

1 600 EUR Çmimi me zbritje

05 Korr 07:56 Sportiv , Kurbin

Motorr Dayang 125cc

900 EUR

04 Korr 14:24 Të tjera , Tiranë

Kerkoj motorr pa letra

24 Qer 12:57 Të tjera , Tiranë

Dayang

64 000 LEK

20 Qer 19:42 Sportiv , Elbasan

Shitet motorr dayang

1 200 EUR

17 Qer 14:19 Të tjera , Tiranë

Motorr dayang 100cc

100 000 LEK

16 Qer 10:14 Të tjera , Tiranë

Dayang 100 kubik ne gender shume te mire 80000 leke

80 000 LEK

05 Qer 19:35 Sportiv , Shkodër

DAYANG

700 LEK

01 Qer 21:50 Të tjera , Tiranë

Dayang 100 kubik ne gjendj shume te mire 60000leke

60 000 LEK Çmimi me zbritje

01 Qer 18:57 Skuter , Tiranë

Shitet dayang 100cc

800 EUR

30 Maj 18:39 Sportiv , Tiranë

400 sts

5 400 EUR

28 Maj 20:16 Të tjera , Tiranë

Motor

90 000 LEK

28 Maj 10:05 Të tjera , Shkodër

SHITET DAYANG 100cc

700 LEK

23 Maj 10:08 Të tjera , Tiranë

Shitet motorr dajang 110

850 EUR

22 Maj 01:59 Skuter , Shkodër

Shitet

1 000 EUR

19 Maj 08:36 Sportiv , Shkodër

shitet DAYANG 2016 gjendje te mir me letra DY110-12

1 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër Dayang | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione