Lezhë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc)

Adly , 3
Aprilia , 12
Beta , 1
BMW , 4
Daelim , 1
Ducati , 8
e-max , 2
Gilera , 2
Honda , 45
Italjet , 1
Jinling , 1
Kawasaki , 40
KTM , 1
Kymco , 13
Laverda , 1
Lifan , 11
Malaguti , 12
MBK , 3
Pegasus , 1
Peugeot , 1
Piaggio , 10
Polaris , 1
Skyteam , 1
Suzuki , 16
TM , 1
Vespa , 4
Yamaha , 65

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Lezhë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Lezhë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Pri 15:59 ,

Malaguti madison

1 600 EUR

Viti: 2002
12 Pri 17:12 ,

Motor Ducati 700 cc

3 200 EUR

Viti: 2008
24 Mar 23:50 ,

Matorri eshte ne gjendje shum te mir

300 LEK

Viti: 2004
23 Mar 13:57 ,

Shiten 6 motora : vespa,moto guzzi,piaggo,honda dhe bur

Viti: Më të vjetër se 80-tat
22 Mar 15:47 ,

Motorr

1 000 EUR

Viti: 2000
16 Mar 17:22 ,

Yamaha 79

500 LEK

Viti: 1990
11 Mar 19:53 ,

OKAZiON

2 500 EUR

Viti: 2014
11 Mar 14:26 ,

Shitet Motorri R1

2 800 EUR

Viti: 2004
09 Mar 19:50 ,

Telefonata serioze

3 700 EUR

Viti: 2008
07 Mar 15:41 ,

Harley-Davidson

Viti: 2002
05 Mar 11:25 ,

Kawasaki

2 000 EUR

Viti: 2002
21 Shk 15:59 ,

Shes motorr Yamaha XP 500

7 000 EUR

Viti: 2012
20 Jan 12:27 ,

Motorr

500 EUR

Viti: 2004
20 Jan 09:06 ,

Shutter motor

35 LEK

Viti: 2005
12 Jan 13:50 ,

Shitet motorr Yamaha XP500

Viti: 2012
03 Jan 02:26 ,

Motorrr

350 LEK

Viti: 1988
24 Nën 09:31 ,

Motor

1 700 EUR

Viti: 2013
19 Nën 19:37 ,

1700€

1 700 EUR

Viti: 2013
11 Nën 09:33 ,

Yamaha R6

2 800 EUR

Viti: 2008
08 Nën 22:25 ,

Shitet motorr

350 EUR

Viti: 2010
07 Tet 17:47 ,

Yamaha crypton x 135 Cc

1 000 EUR

Viti: 2015
04 Tet 15:46 ,

Shitet motorri 125cc

700 LEK

Viti: 2008
15 Sht 12:12 ,

Agility 150 cc

950 EUR

Viti: 2009
02 Sht 16:52 ,

Yamaha Tmax 500

2 200 EUR

Viti: 2007
26 Gush 13:18 ,

Yamaha Majesty 250

600 EUR

Viti: 2007
15 Gush 18:42 ,

Biciklet ne shitje

280 EUR

Viti: 2019
12 Gush 20:44 ,

Per pjes

1 LEK

Viti: 2001
09 Gush 13:39 ,

Lifan 79cc

500 EUR

Viti: 2018
06 Gush 18:44 ,

Street Glide

10 000 EUR

Viti: 2012
31 Korr 14:27 ,

Yamaha T80

300 EUR

Viti: 2000
22 Korr 21:29 ,

Shitet ose ndrohet me tmax

1 000 EUR

Viti: 2002
19 Korr 21:08 ,

Malaguti madison

1 100 EUR

Viti: 2002
17 Korr 12:01 ,

Tmax 2007

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
16 Korr 20:07 ,

Piaggio beverly 125cc

750 EUR

Viti: 2006
09 Korr 11:17 ,

SKUTER

1 700 EUR

Viti: 2003
27 Qer 22:43 ,

KTM

Viti: 2006

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Lezhë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione