Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kymco | People

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kymco People | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:45 ,

Kymko People 250

990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
09 Maj 18:16 ,

Shitet

1 000 EUR

Viti: 2007
18 Shk 23:17 ,

Kymco 125 cc shitet pa letra

300 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2003
12 Nën 21:55 ,

Okazion

500 LEK

Viti: 2006
14 Tet 11:32 ,

Shitet OKAZION

1 100 EUR

Viti: 2007
11 Sht 15:18 ,

Shitet motorr

1 700 EUR

Viti: 2007
26 Gush 11:44 ,

Shitet

500 EUR

Viti: 2007
16 Korr 20:54 ,

Shitet Skuter!

1 000 EUR

Viti: 2007
04 Korr 17:26 ,

Kymco 50 cc Shitet

300 EUR

Viti: 2010
02 Korr 20:42 ,

Skuter 125 c

270 LEK

Viti: 2009
29 Maj 18:04 ,

Motorr ne shitje kymco

1 300 EUR

Viti: 2006
18 Pri 18:46 ,

shitet

1 100 EUR

Viti: 2010
31 Mar 16:12 ,

Kymco

950 EUR

Viti: 2006
07 Gush 09:07 ,

Kymco people S 200cc

1 200 EUR

Viti: 2008
17 Jan 08:59 ,

Shitet

200 LEK

Viti: 2013
01 Dhj 21:46 ,

Shitet motociklete Kymco

500 EUR

Viti: 2005
14 Sht 15:25 ,

Shitet kymco people 250cc

800 EUR

Viti: 2004
03 Sht 13:19 ,

Okazion

60 000 LEK

Viti: 2006
20 Gush 13:43 ,

Kymco People 125 cc

1 100 EUR

Viti: 2007
27 Maj 19:37 ,

Okazion

85 000 LEK

Viti: 2008
02 Maj 17:01 ,

Shitet

200 LEK

Viti: 2008
16 Mar 19:02 ,

Skuter

150 LEK

Viti: 2008
12 Mar 17:56 ,

Kymco

130 EUR

Viti: 2009
04 Nën 14:34 ,

Kymco 125

Viti: 2008
28 Gush 13:01 ,

shitet

900 EUR

Viti: 2009
22 Gush 14:29 ,

shitet

950 EUR

Viti: 2012
30 Maj 21:43 ,

Kymco people 200 cc super gjendje

850 EUR

Viti: 2007
05 Maj 19:11 ,

Shitet kymco 250cc

1 150 EUR

Viti: 2007
17 Shk 16:07 ,

Kymco viti 2011

1 100 EUR

Viti: 2011
22 Shk 11:22 ,

Shitet Kymco 200cc

1 200 EUR

Viti: 2009
09 Shk 18:38 ,

Super mjet ne llojin e vete

2 500 EUR

Viti: 2011
25 Jan 18:01 ,

Kymco people 200

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
06 Jan 10:14 ,

Kymco people 250 .OKAZION

1 600 EUR

Viti: 2003

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kymco People | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione