Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:47 ,

shitet ktm

3 500 EUR

Viti: 2016
19 Maj 15:49 ,

KTM SUPER DUKE 990 R

6 000 EUR

Viti: 2012
15 Maj 23:30 ,

ktm 2019

14 500 EUR

Viti: 2019
05 Maj 23:14 ,

Ktm lc4

4 000 EUR

Viti: 2009
30 Pri 15:14 ,

ktm

1 400 EUR

Viti: 2000
18 Mar 22:37 ,

Kros

550 LEK

Viti: 1998
23 Shk 12:40 ,

Biciklete elektrike

1 300 EUR

Viti: 2013
19 Shk 16:01 ,

Biciklet ktm

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
27 Jan 18:18 ,

KTM smc r 690 motard

2 900 EUR

Viti: 2018
29 Nën 22:18 ,

KTM SMC 690 Ndrohet

3 499 EUR

Viti: 2010
19 Sht 19:29 ,

KTM 350 exc-f

1 EUR

Viti: 2016
23 Gush 09:27 ,

SUPER OKAZION Btwin Triban

19 900 LEK

Viti: 2021
14 Gush 02:38 ,

Shitet

1 300 LEK

Viti: 2011
12 Gush 15:35 ,

Ktm duke 390

3 200 EUR

Viti: 2016
27 Korr 17:36 ,

Shitet ktm kros

3 500 EUR

Viti: 2013
07 Korr 15:48 ,

Kent BMX

12 000 LEK

Viti: 2016
21 Qer 22:34 ,

Dayeng

600 LEK

Viti: 2010
19 Maj 13:49 ,

Shitet KTM

3 100 EUR

Viti: 2005
04 Maj 00:48 ,

Dayang

700 LEK

Viti: 2010
30 Pri 09:55 ,

Ktm

Viti: 2015
12 Pri 10:22 ,

Shitet KTM LC4

2 900 EUR

Viti: 2008
01 Pri 14:20 ,

Shitet ktm 690smcr

2 500 EUR

Viti: 2012
22 Mar 15:39 ,

Biciklete okazion

50 EUR

Viti: 2018
31 Jan 17:49 ,

110 cc dayang

400 LEK

Viti: 2010
23 Nën 14:35 ,

Biciklet elektrike dhe KTM

1 100 EUR

Viti: 2010
28 Tet 21:54 ,

Daytona remix 125

800 EUR

Viti: 2014
25 Tet 21:31 ,

Matorr minicros

350 LEK

Viti: 2005
31 Gush 23:10 ,

Motorr kerkalec

700 EUR

Viti: 2019
05 Gush 09:45 ,

Shitet KTM LC4

3 000 EUR

Viti: 2008
21 Korr 16:58 ,

Mundesi nderrimi

7 000 EUR

Viti: 2017
30 Qer 11:23 ,

Ktm 525

2 500 EUR

Viti: 2006
26 Maj 02:44 ,

KTM smcr 2016

3 400 EUR

Viti: 2016
07 Maj 10:58 ,

Okazion Atv

2 500 EUR

Viti: 2017
15 Pri 19:15 ,

Shitet 500 euro

500 EUR

Viti: 2005
28 Shk 23:49 ,

mundesi ndrrimi

2 000 EUR

Viti: 2009
17 Nën 14:08 ,

Yamaha KTM

350 LEK

Viti: 2015
13 Nën 17:01 ,

150 sx 2017

3 000 EUR

Viti: 2017
23 Tet 20:01 ,

Ktm

Viti: 2003
20 Tet 10:26 ,

bmx

5 000 LEK

Viti: 2007
19 Tet 20:07 ,

Ktm

Viti: 2005
14 Tet 12:19 ,

KTM Lc4

1 200 EUR

Viti: 2005
09 Pri 12:08 ,

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2016

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione