Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM | Adventure

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM Adventure | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Maj 00:52 ,

Papaq

650 LEK

Viti: 2021
09 Maj 10:24 ,

Brand NEW KTM Duke 200

1 550 EUR

Viti: 2021
04 Maj 14:25 ,

Karroc per invalite

20 EUR

Viti: 2000
23 Pri 11:31 ,

Shitet biciklet MTWOLF

20 000 LEK

Viti: 2020
20 Pri 01:05 ,

Biciklete super gjendje

100 LEK

Viti: 2021
02 Pri 16:54 ,

Papaq

650 LEK

Viti: 2008
07 Jan 15:02 ,

shes biciklete

40 EUR

Viti: 2020
22 Nën 11:45 ,

Shitet biciklet

170 LEK

Viti: 2021
03 Nën 20:02 ,

Shes nje motorr

500 000 LEK

Viti: 2008
21 Tet 13:11 ,

Skafant

100 LEK

Viti: 2019
04 Tet 23:17 ,

Ktm

3 600 EUR

Viti: 2010
04 Tet 20:00 ,

Ktm 350 2019

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
09 Sht 00:26 ,

Shitet ktm 650cc

650 LEK

Viti: 2006
06 Sht 21:05 ,

Shitet Ktm me grup BMW 650

600 LEK

Viti: 2006
04 Sht 00:04 ,

Motorr

6 500 LEK

Viti: 2015
08 Gush 16:22 ,

ktm

4 199 EUR

Viti: 2009
15 Korr 10:01 ,

Shitet Motorr

1 500 LEK

Viti: 2008
13 Korr 11:04 ,

Shiten

12 000 EUR

Viti: 2015
12 Korr 16:14 ,

Suzuki Burgman

1 000 EUR

Viti: 2000
05 Korr 08:19 ,

KTM 400

1 400 LEK

Viti: 1992
21 Maj 14:48 ,

Shitet motorri 135 cc

700 LEK

Viti: 2017
16 Maj 02:13 ,

Infinit

1 400 LEK

Viti: 2020
30 Pri 09:54 ,

shitet

Viti: 2013
18 Shk 18:10 ,

motor

2 500 LEK

Viti: 2019
02 Jan 19:07 ,

Biciklet 50 euro

50 EUR

Viti: 2017
12 Nën 15:47 ,

Shiten

250 000 LEK

Viti: 2000
06 Nën 20:17 ,

0683068709

9 000 LEK

Viti: 2017
09 Tet 20:02 ,

Shitet

60 LEK

Viti: 2020
07 Tet 22:59 ,

shitet

270 EUR

Viti: 2020
24 Sht 22:59 ,

modenas dinamik 135 2t

700 LEK

Viti: 2008
29 Gush 07:46 ,

KTM 2013 -14

4 500 EUR

Viti: 2013
14 Gush 13:26 ,

kros

450 LEK

Viti: 2020
28 Korr 17:27 ,

Pjaxho

Viti: 2005
07 Korr 23:16 ,

Shitet overbord

200 LEK

Viti: 2020
03 Korr 11:39 ,

Shitet motorr

650 LEK

Viti: 2000
29 Qer 12:31 ,

Motor

650 LEK

Viti: 2015
26 Qer 17:17 ,

Shitet bicilkete

300 EUR

Viti: 2011
07 Qer 01:56 ,

Biciklet

120 LEK

Viti: 2020
08 Pri 14:37 ,

KTM 1190 Adventure - 2016

14 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
14 Mar 11:54 ,

Bicikleta

200 EUR

Viti: 2019

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM Adventure | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione