Krujë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc)

Adly , 3
Aprilia , 2
Ducati , 1
Honda , 16
Kawasaki , 18
KTM , 2
Lifan , 6
Piaggio , 6
Quadro , 1
Suzuki , 8
Triumph , 3
Vespa , 3
Yamaha , 28

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje Krujë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Krujë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:40 ,

Suzuki Burgman 400

1 100 EUR

Viti: 2001
Dje 14:07 ,

Okazion

300 LEK

Viti: 2003
Dje 08:37 ,

Kawasaki Ninja 650

4 200 EUR

Viti: 2016
24 Shk 11:36 ,

Kawasaki zx6r per pjes

100 EUR

Viti: 2003
24 Shk 00:13 ,

Shitet per pjes

Viti: 2002
28 Jan 22:48 ,

Atv

10 EUR

Viti: 2016
23 Jan 18:40 ,

Atv

7 200 EUR

Viti: 2014
22 Jan 17:05 ,

atv

10 EUR

Viti: 2016
13 Jan 17:30 ,

Shes motorr lifan 110

80 000 LEK

Viti: 2016
18 Dhj 08:33 ,

Suzuki burgman 400cc

1 800 EUR

Viti: 2005
29 Nën 14:37 ,

kawasaki ninja

4 EUR

Viti: 2007
26 Tet 18:49 ,

Utv

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
26 Tet 15:50 ,

kawasaki ninja

4 000 LEK

Viti: 2007
22 Tet 14:32 ,

shitet

Viti: 2002
11 Tet 10:01 ,

shitet piaggio 180

350 LEK

Viti: 2003
02 Gush 14:59 ,

Biciklete

Viti: 2017
19 Korr 09:39 ,

yamaha

1 300 EUR

Viti: 2000
23 Qer 16:29 ,

Piaggio beverly

3 300 EUR

Viti: 2015
08 Qer 15:02 ,

Biciklete

90 EUR

Viti: 2018
07 Qer 01:52 ,

Shes skuter Yamaha

500 LEK

Viti: 2005
03 Qer 19:42 ,

Hoverboard

220 LEK

Viti: 2013
02 Qer 11:41 ,

Motorr Yamaha

4 500 EUR

Viti: 2004
18 Maj 17:20 ,

MiniMoto R1

140 EUR

Viti: 2007
15 Maj 23:09 ,

Skuter 125cc okazion

500 LEK

Viti: 2010
30 Pri 14:55 ,

Motor 50

2 000 EUR

Viti: 2004
22 Pri 15:07 ,

Pjes motorri honda cbr

Viti: 2004
16 Pri 20:37 ,

Shitet

250 EUR

Viti: 2005
15 Pri 21:27 ,

Vespa PX 1980

1 500 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
03 Shk 16:15 ,

Shitet

200 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
25 Jan 08:28 ,

Yamaha r6

2 000 EUR

Viti: 2005
23 Jan 15:57 ,

Yamaha 400cc

500 EUR

Viti: 1994
10 Jan 16:13 ,

honda 400cc

500 EUR

Viti: 1995
02 Dhj 14:15 ,

Vespa

1 500 EUR

Viti: 1990
01 Nën 19:09 ,

Yamaha R6

2 200 EUR

Viti: 2006
28 Sht 14:05 ,

99

550 EUR

Viti: 2018
08 Sht 18:50 ,

Çmim i panegociushem.

400 EUR

Viti: 2012
08 Gush 21:44 ,

shes motor ne gjendje te mir

1 000 EUR

Viti: 2002
31 Korr 19:01 ,

Shitet honda cbr

1 500 EUR

Viti: 2001
29 Korr 18:49 ,

Shitet honda cbr

1 500 EUR

Viti: 2001
23 Korr 16:59 ,

Shitet honda cbr

1 500 EUR

Viti: 2001
21 Korr 00:12 ,

Shitet honda cbr

1 500 EUR

Viti: 2002
19 Korr 14:39 ,

Honda cbr

1 500 EUR

Viti: 2002
16 Korr 00:16 ,

Shitet Honda Cbr

1 500 EUR

Viti: 2001
09 Korr 22:33 ,

Shes honda cbr

1 500 EUR

Viti: 2001

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Krujë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim