Motor Kros/Enduro të Përdorur dhe të ri në shitje | Njoftimet në Shqipëri

Adly , 5
Aeon , 1
Aprilia , 37
Benelli , 1
Beta , 1
BMW , 23
Cagiva , 5
Daelim , 2
Ducati , 8
Gilera , 6
Honda , 93
Husaberg , 2
Husqvarna , 12
Hyosung , 1
Italjet , 3
Jawa , 3
Kawasaki , 52
Kingway , 1
KTM , 38
Kymco , 2
Lifan , 13
Luxxon , 1
Mz , 4
Online , 1
Sachs , 1
Shineray , 11
Suzuki , 32
SYM , 2
TM , 1
Vespa , 1
Yamaha , 146

Motoçikleta/Motor mbi 50cc Kros apo Enduro të përdorur dhe të ri në shitje. Shikoni njoftimet për Motor Kros në shitje nga marka të ndryshme si: Kawasaki, Yamaha, BMW, Honda, Suzuki dhe tjera në shitje. Nëse udhëtoni në rrugë malore me motor, atëherë motor Kros dhe Enduro është zgjedhja e duhur dhe e saktë për ju.

Bleni dhe shisni motor Kros/Enduro të përdorur apo të ri në Merrjep.al. Gjej motor Kros me 50cc, 125cc, 150cc, 250cc dhe lloje tjera. Nëse posedoni motor Kros të përdorur apo të ri, ju mund ta shisni atë në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë.

Dje 14:10 ,

Aprilia Dorsoduro 750cc

3 400 EUR

Viti: 2009
18 Tet 17:07 ,

Shitet

700 EUR

Viti: 2000
16 Tet 15:46 ,

Yamaha

6 000 LEK

Viti: 2000
16 Tet 13:46 ,

Shiter

700 LEK

Viti: 1997
12 Tet 19:24 ,

Shitet motor karkalec!!

800 LEK

Viti: 2004
12 Tet 12:29 ,

OKAZION

2 800 EUR

Viti: 2008
11 Tet 19:27 ,

Shitet kros 150cc 4 kosh

500 EUR

Viti: 2000
09 Tet 19:34 ,

Grup motorrit

160 LEK

Viti: 2008
08 Tet 19:21 ,

Shitet Ducati monster 620cc

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
08 Tet 13:52 ,

Shineray 200cc

1 500 EUR

Viti: 2019
06 Tet 11:25 ,

shitet cross

111 LEK

Viti: 2016
04 Tet 18:15 ,

Honda vfr 800

6 300 EUR

Viti: 2011
27 Sht 19:24 ,

Shitet motorri

1 EUR

Viti: 2015
27 Sht 15:04 ,

Aprilia 50cc

550 EUR

Viti: 1995
26 Sht 17:35 ,

BLEJ YAMAHA XT250

1 000 EUR

Viti: 1982
23 Sht 16:36 ,

BLEJ YAMAHA TW200

Viti: 2002
19 Sht 18:30 ,

HONDA AX 2 250

800 LEK

Viti: 2006
19 Sht 12:07 ,

honda innova 125

1 200 EUR

Viti: 2006
16 Sht 18:26 ,

Shitet

700 LEK

Viti: 2019
10 Sht 03:10 ,

Shitet BMW F650GS

2 800 EUR

Viti: 2006
08 Sht 23:40 ,

bmw gs 1200

14 900 EUR

Viti: 2016
03 Sht 13:25 ,

Shitet/nderrohet

2 500 EUR

Viti: 1991
03 Sht 13:05 ,

Yamaha XT

2 500 EUR

Viti: 1991
29 Gush 07:46 ,

KTM 2013 -14

4 500 EUR

Viti: 2013
22 Gush 13:42 ,

Ducati

Viti: 2017
19 Gush 21:57 ,

Yamaha Fz6

Viti: 2004
19 Gush 14:20 ,

Moto cross

1 000 EUR

Viti: 2002
16 Gush 18:27 ,

yamaha xt 600

1 900 EUR

Viti: 2004
16 Gush 17:45 ,

Ossa Motorr

Viti: Më të vjetër se 80-tat
15 Gush 21:03 ,

Xingiang 125 cc

300 LEK

Viti: 2015
15 Gush 18:22 ,

Yamaha tw200cc cros

700 LEK

Viti: 2000
12 Gush 14:10 ,

Motor

2 700 EUR

Viti: 2015
11 Gush 14:10 ,

Xt 600 2003

2 850 EUR

Viti: 2003
11 Gush 11:59 ,

motocross

150 EUR

Viti: 2006
10 Gush 13:55 ,

Yinxiang 120 cc

450 LEK

Viti: 2013
07 Gush 10:15 ,

Moto cros

550 LEK

Viti: 2000
06 Gush 14:01 ,

Shitje

2 700 EUR

Viti: 2014

Mijëra njoftime për motor Kros dhe Enduro në shitje. Shikoni njoftimet në Merrjep.al dhe gjej motorin tuaj ideal.

Gjej Motor Kros dhe Enduro në MerrJep.al

Jeni të pasionuar pas aventurave me motor në rrugë malore? Motor Kros dhe Enduro është përzgjedhja e duhur për ju. Gjej motor Kros të të gjitha markave dhe modeleve si: Suzuki Burgman, KTM Kros, Yamah 400cc, Kawasaki KLE, Yamaha XT dhe modele tjera në shitje. Shikoni njoftimet dhe gjeni oferta me çmime konkurruese në treg. 

Blej motor sigurtë, lehtë dhe shpejtë duke përdorur filtrat për kërkim. Filtroni njoftimet në bazë të vitit dhe çmimit të motorëve Kros dhe Enduro dhe shikoni njoftimet që ju tërheqin më shumë.

Shisni Motor Kros dhe Enduro në MerrJep.al

Shisni motor kros dhe enduro shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al. Krijoni njoftime tani, plotësoni formularin me informata të vlefshme për produktin dhe gjej blerësit e interesuar për Motor Kros dhe Enduro. Shisni motor kros të markave dhe modeleve të ndryshme në të gjitha qytetet e Shqipërisë.
Në fillim