Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tiranë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kros/Enduro

Aeon , 1
Aprilia , 14
Baotian , 1
Beeline , 1
Beta , 1
BMW , 22
Cagiva , 1
Ducati , 2
Explorer , 1
Gilera , 1
Honda , 55
Husqvarna , 5
Italjet , 1
Jawa , 1
Kawasaki , 10
KTM , 25
Lifan , 7
Mz , 1
Online , 1
Piaggio , 2
Shineray , 2
Suzuki , 15
SYM , 1
TM , 1
Triumph , 1
Yamaha , 38

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 13:21 ,

Honda Xadv

10 200 EUR

Viti: 2018
Dje 23:40 ,

GUZZI 850cc NDRIM viti 2020

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
03 Gush 22:13 ,

BMW

6 300 EUR

Viti: 2005
31 Korr 20:25 ,

Ktm okazion

60 000 LEK

Viti: 2005
23 Korr 18:27 ,

Kros

500 LEK

Viti: 2004
22 Korr 21:30 ,

HONDA CBF 2005 600cc 0696874507

1 950 EUR

Viti: 2005
19 Korr 08:06 ,

Bicikleta Orbea 29

400 EUR

Viti: 2019
13 Korr 23:44 ,

Honda Transalp

4 700 EUR

Viti: 2008
07 Korr 01:53 ,

Shitet Yamaha XT600

1 200 EUR

Viti: 2004
06 Korr 02:14 ,

croos

800 LEK

Viti: 2000
06 Korr 00:05 ,

Shitet Yamaha XT 500 kubiksh

700 EUR

Viti: 2000
20 Qer 16:44 ,

Kerkoj bmw R1200GS

1 234 567 EUR

Viti: 2017
20 Qer 16:44 ,

Kerkoj bmw R1200GS

1 234 567 EUR

Viti: 2017
17 Qer 03:05 ,

KTM 250exc

3 200 EUR

Viti: 2011
08 Qer 16:33 ,

Shitet

Viti: 2005
01 Qer 15:05 ,

Okazion

2 700 EUR

Viti: 2021
30 Maj 09:58 ,

Honda

3 500 LEK

Viti: 1997
26 Maj 09:50 ,

Honda

3 500 EUR

Viti: 1997
20 Maj 20:12 ,

2018 Yamaha Yz125

2 500 EUR

Viti: 2018
15 Maj 23:30 ,

ktm 2019

14 500 EUR

Viti: 2019
05 Maj 10:45 ,

Shitet motorr honda

10 500 EUR

Viti: 2020
04 Maj 23:43 ,

Bicikleta

950 EUR

Viti: 2012
02 Maj 22:33 ,

Kazer 110

700 LEK

Viti: 2005
26 Pri 14:07 ,

Super Motorr Karkalec

500 EUR

Viti: 2000
26 Pri 09:22 ,

Okazion Honda xl 600

500 LEK

Viti: 1986
26 Pri 00:27 ,

suzuki ltz400

3 500 EUR

Viti: 2004
26 Pri 00:12 ,

suzuki ltz400 atv

3 500 EUR

Viti: 2003
24 Pri 16:40 ,

BMW GS 1200

18 500 EUR

Viti: 2018
19 Pri 22:41 ,

MOTO CROSS

1 299 EUR

Viti: 2021
15 Pri 15:53 ,

Shitet dayang 200 cc

2 700 EUR

Viti: 2021
10 Pri 05:18 ,

Bmw f650.

1 800 EUR

Viti: 1995
21 Mar 19:16 ,

okazion

100 EUR

Viti: 2004
18 Mar 22:37 ,

Kros

550 LEK

Viti: 1998
13 Mar 23:44 ,

bmw gs 1200 adventur okazion

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
06 Mar 09:59 ,

Shitet Cross / Enduro

2 500 LEK

Viti: 2008
01 Mar 20:32 ,

KERKOJ MOTORR 400cc PA LETRA

500 LEK

Viti: 2000

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione