Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kros/Enduro | Italjet

28 Tet 08:15 ,

Shitet

5 EUR

Viti: 2002
17 Mar 10:55 ,

Motorr

1 500 EUR

Viti: 2000
15 Shk 19:47 ,

Motorr kros

450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Në fillim