Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki | ZXR

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki ZXR | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

30 Mar 10:16 ,

Motorr

3 000 EUR

Viti: 2005
20 Shk 13:55 ,

Kawasaki zx900 okazjon

1 500 EUR

Viti: 2002
30 Jan 10:53 ,

Kawasaki zx900

1 500 EUR

Viti: 2003
11 Jan 13:32 ,

Kawasaki zx900

1 500 EUR

Viti: 2002
04 Jan 10:52 ,

Kawasaki ninja zx900

1 500 EUR

Viti: 2002
01 Jan 17:27 ,

Kawasaki zx900

1 500 EUR

Viti: 2002
30 Dhj 23:55 ,

Kawasaki zx900

1 500 EUR

Viti: 2002
28 Dhj 23:45 ,

Kawasaki zx900

1 500 EUR

Viti: 2002
21 Dhj 23:40 ,

Kawasaki zx900

1 500 EUR

Viti: 2001
15 Tet 12:50 ,

Ne shitje

1 500 EUR

Viti: 2004
19 Sht 15:43 ,

Kawasaki zx900

1 500 EUR

Viti: 2002
05 Sht 18:35 ,

Shitet motor kawasaki 900

1 500 EUR

Viti: 2002
31 Gush 09:48 ,

Kawasaki

2 500 EUR

Viti: 2004
27 Gush 02:54 ,

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2005
29 Qer 09:26 ,

Shitet kawasaki Ninja

2 500 EUR

Viti: 2005
26 Maj 15:55 ,

Kawasaki zx6r

2 800 EUR

Viti: 2004
15 Pri 15:10 ,

Kawasaki 600 cc pa dokumenta

1 100 EUR

Viti: 2002
05 Pri 02:56 ,

Kawasaki

2 200 EUR

Viti: 2004
01 Pri 18:17 ,

Shitet kawasaki

2 800 LEK

Viti: 2000
16 Jan 20:06 ,

Kawasaki ZX 2008 600 cc

3 600 EUR

Viti: 2008
01 Sht 13:39 ,

Kawasaki ninja zxr 600

2 000 EUR

Viti: 1998
21 Korr 18:51 ,

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2003
17 Korr 15:59 ,

Kerkoj Kawasaki zxr 400

Viti: 1990
07 Korr 23:28 ,

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2003
02 Korr 13:42 ,

Kawasaki zx10r

4 800 EUR

Viti: 2014
01 Qer 18:09 ,

Kavasaki zx10r

3 500 EUR

Viti: 2005
02 Maj 19:43 ,

Shes kawasaki me letra super gjendje

3 550 EUR

Viti: 2008
29 Pri 13:29 ,

mjet pa targa

100 EUR

Viti: 2020
21 Shk 21:59 ,

Kawasaki 650

2 500 EUR

Viti: 2007
11 Shk 17:26 ,

Kawasaki zx10r

3 000 EUR

Viti: 2005
13 Dhj 13:24 ,

Motorr

2 000 EUR

Viti: 1995
19 Nën 13:28 ,

KAWASAKI ZX 14-R

22 500 EUR

Viti: 2017
29 Gush 12:16 ,

Nderohet me makin

2 000 EUR

Viti: 2005
20 Gush 22:12 ,

Okazion ninja kawasaki

2 200 EUR

Viti: 1999
05 Pri 11:24 ,

okaziooon

2 500 EUR

Viti: 2008
26 Shk 19:02 ,

Kawasaki

2 000 EUR

Viti: 2006
25 Jan 05:01 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 1998
05 Dhj 00:30 ,

Motorr

3 000 EUR

Viti: 1993
13 Sht 03:40 ,

Shitet Kawasaki

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
19 Gush 19:36 ,

Sportiv

1 600 EUR

Viti: 2006

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki ZXR | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione