Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki | Ninja

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki Ninja | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 03:29 ,

Kawasaki Ninja zx10r

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
21 Maj 16:40 ,

Kawasaki Ninja 900cc

2 000 EUR

Viti: 2002
17 Maj 20:43 ,

Okazionnn

Viti: 2010
29 Mar 00:45 ,

2018 Kawasaki Ninja H2 R

800 EUR

Viti: 2018
27 Shk 00:07 ,

Kawasaki Ninja250 08

1 800 EUR

Viti: 2008
24 Shk 09:16 ,

Shitet Mottori

Viti: 2013
28 Jan 01:06 ,

SHITET KAWASAKI NINJA ZX6R

3 500 EUR

Viti: 2004
22 Jan 17:32 ,

0688557284

250 LEK

Viti: 2001
12 Jan 16:35 ,

Kawaski ninja 250 08

1 800 EUR

Viti: 2008
15 Dhj 05:18 ,

Kawasaki zx900

1 500 EUR

Viti: 2002
17 Nën 19:22 ,

Kawasaki Ninja 300 R

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
09 Tet 17:33 ,

Ninja 2014!

3 000 EUR

Viti: 2014
09 Tet 16:33 ,

Ninja 300 cc i ri!

3 750 EUR

Viti: 2017
09 Tet 16:13 ,

Ninja 300 shitet!

2 500 EUR

Viti: 2014
09 Tet 16:13 ,

Kawasaki Ninja shitet!

2 500 EUR

Viti: 2015
14 Sht 00:58 ,

Kawasaki

2 800 EUR

Viti: 2005
01 Sht 13:04 ,

Kawasaki Ninja

1 500 EUR

Viti: 2017
23 Gush 23:00 ,

Kawasaki 750 R

1 300 EUR

Viti: 1990
15 Korr 16:24 ,

Shitet kavasaki Ninja

12 000 EUR

Viti: 2002
10 Qer 18:46 ,

Kawasaki Ninja 650cc 2020

7 000 EUR

Viti: 2020
31 Maj 15:30 ,

Okazion

1 500 EUR

Viti: 2005
30 Maj 09:37 ,

Kawasaki Ninja 650

4 200 EUR

Viti: 2016
13 Maj 18:37 ,

Kawasaki Z 750 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
04 Pri 20:34 ,

Kawasaki EX500R 2009

2 200 EUR

Viti: 2009
24 Mar 03:42 ,

Yamaha

55 000 LEK

Viti: 2002
05 Mar 11:28 ,

Kawasaki

2 000 EUR

Viti: 2002
05 Mar 11:27 ,

Kawasaki

2 000 EUR

Viti: 2002
05 Mar 11:26 ,

Kawasaki

2 000 EUR

Viti: 2002
05 Mar 11:25 ,

Kawasaki

2 000 EUR

Viti: 2002
05 Mar 11:24 ,

Kawasaki

2 000 EUR

Viti: 2002
01 Mar 18:34 ,

Kavasaki ninja 636

1 200 EUR

Viti: 2002
20 Shk 08:19 ,

Kawasaki

2 200 EUR

Viti: 2006
17 Shk 12:56 ,

Kavasaki 750

800 EUR

Viti: 2003
09 Shk 23:26 ,

BLEJ MOTORR SPORTIV

11 000 EUR

Viti: 2011
16 Jan 10:42 ,

Kwasaki 636

3 800 EUR

Viti: 2008
09 Jan 20:40 ,

Kavassaki 110cc

1 000 EUR

Viti: 2017
04 Jan 15:07 ,

Kawasaki ninja zx7r

450 EUR

Viti: 2002
25 Dhj 14:33 ,

Kawasaki ninja zx7r

Viti: 2002

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki Ninja | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione