Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki | KLE

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki KLE | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Shk 12:55 ,

Shitet Kawasaki kle 500

1 500 EUR

Viti: 2001
01 Nën 11:54 ,

Kawasaki kle 500

2 200 EUR

Viti: 1999
13 Korr 17:58 ,

Kawasaki kros

1 LEK

Viti: 2002
15 Pri 21:33 ,

Çmimi arsyeshëm

Viti: 2002
17 Maj 08:18 ,

Kawasaki

1 LEK

Viti: 2002
08 Nën 14:27 ,

Kawasaki KLE 400

1 100 EUR

Viti: 1997
08 Nën 09:34 ,

Kawasaki KLE 400

1 100 EUR

Viti: 1997
29 Korr 10:26 ,

Shitet kavasaki 1650 €

1 650 EUR

Viti: 1998
20 Korr 09:40 ,

Kle 500 okazion

1 000 EUR

Viti: 2000
16 Pri 20:07 ,

Kle

1 000 EUR

Viti: 2000
17 Nën 16:30 ,

Motori i ri

600 EUR

Viti: 2004
04 Sht 15:22 ,

Kawasaki Klee 550cc

550 EUR

Viti: 2002
19 Pri 17:50 ,

Kawasaki Versys 650

3 500 EUR

Viti: 2008
10 Shk 23:02 ,

Er-n6

2 500 EUR

Viti: 2007
23 Maj 20:00 ,

kawasaki

2 500 EUR

Viti: 2000
28 Shk 12:51 ,

Motorr 500cc

2 000 000 LEK

Viti: 1997
06 Shk 17:06 ,

Shitet

600 EUR

Viti: 1999
24 Jan 18:46 ,

SHitet

600 EUR

Viti: 2002
07 Nën 20:51 ,

i diskutushem

2 600 EUR

Viti: 2003
14 Tet 22:14 ,

Shitet

700 EUR

Viti: 2009
11 Tet 19:11 ,

Kawsaki klr 600

700 EUR

Viti: 2000
05 Sht 20:13 ,

Kawasaki KLE 500cc

800 EUR

Viti: 2003
18 Maj 13:00 ,

Kawasaki shum I shpeit

1 500 EUR

Viti: 2003
29 Pri 10:50 ,

Kawasaki 600 2005

2 300 EUR

Viti: 2005
13 Pri 00:29 ,

Cmim i diskutueshem

3 000 EUR

Viti: 2005
05 Pri 09:30 ,

Kawasaki

2 400 EUR

Viti: 2004
20 Mar 13:58 ,

Kawassaki Kle

700 EUR

Viti: 2000
19 Mar 07:44 ,

Shitet motorri

800 EUR

Viti: 2000
22 Nën 21:05 ,

Kawasaki KLE500 -02

3 000 EUR

Viti: 2002
22 Nën 19:57 ,

KAWSAKI KLE 500

3 000 EUR

Viti: 2002

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki KLE | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione