Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc) | Jinling | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Jinling Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Maj 10:53 ,

Skuter 4t

270 LEK

Viti: 2010
28 Mar 23:15 ,

Scooter

1 200 EUR

Viti: 2021
10 Mar 11:02 ,

Skuter me letra

750 EUR

Viti: 2006
04 Mar 23:17 ,

motorr

200 EUR

Viti: 2007
04 Shk 18:12 ,

Okazion

1 000 EUR

Viti: 2021
20 Jan 15:19 ,

Shitet matorr 110 pa letra 0676255103

380 LEK

Viti: 2017
20 Jan 13:44 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2015
21 Dhj 01:37 ,

skuter 150 cc 4 kohesh

Viti: 2006
07 Nën 15:04 ,

Jinling 250 cc

4 000 EUR

Viti: 2017
27 Sht 02:05 ,

Motor

2 500 EUR

Viti: 2017
20 Sht 17:55 ,

Shitet skuter 150cc

45 000 LEK

Viti: 2006
13 Gush 21:37 ,

kros

750 EUR

Viti: 2021
06 Gush 22:38 ,

Kros

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
09 Qer 23:37 ,

Shitet papaq 125

200 LEK

Viti: 2003
06 Qer 17:28 ,

Jinling 250 Atv Motorr

3 300 EUR

Viti: 2018
07 Pri 22:42 ,

SHITET

3 300 EUR

Viti: 2015
05 Pri 21:35 ,

Motor

800 LEK

Viti: 2005
23 Mar 18:48 ,

Motor jinling 72cc pa dokumenta

500 EUR

Viti: 2010
04 Nën 18:37 ,

Motor jaling be shitje

500 EUR

Viti: 2010
14 Korr 18:16 ,

Motorr me 4 rrota

2 100 EUR

Viti: 2014
05 Korr 16:01 ,

Shitet motorri janling

650 EUR

Viti: 2008
01 Shk 23:41 ,

papaq

600 000 LEK

Viti: 2013
04 Dhj 08:31 ,

Lifan

150 LEK

Viti: 2010
25 Dhj 18:47 ,

Jialing nova 125cc 6A

900 EUR

Viti: 2007
08 Jan 19:54 ,

shitet

400 LEK

Viti: 2013
15 Gush 23:09 ,

skuter 125

70 000 LEK

Viti: 2010
26 Maj 09:14 ,

dayang

35 000 LEK

Viti: 2010
26 Maj 09:06 ,

Dayang

35 000 LEK

Viti: 2011
14 Tet 15:29 ,

Motor -84

5 000 EUR

Viti: 1984

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Jinling Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione