Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc) | Jawa | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Jawa Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Maj 12:08 ,

Shitet Super Jawa 250cc me kosh

2 800 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
02 Maj 22:42 ,

JAWA

1 300 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
25 Pri 22:04 ,

SHITEN JAWA OSE NDERROHEN ME VESPA..

1 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
19 Pri 10:40 ,

SHITET

1 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
15 Pri 15:53 ,

Shitet

2 000 EUR

Viti: 1981
15 Pri 13:26 ,

Shitet Jawa 350

1 500 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
31 Mar 12:45 ,

YAMAHA R1 OKAZJON 2500€

2 500 EUR

Viti: 2006
23 Jan 00:05 ,

Okazion super java

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1985
27 Dhj 00:59 ,

Jawa 350 motor antik

1 500 EUR

Viti: 1982
28 Tet 20:16 ,

Motorr

2 200 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
20 Sht 15:23 ,

Jawa 350 (1980) motorr antik

1 250 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
07 Sht 01:13 ,

Shitet super Java

3 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
03 Maj 21:39 ,

Pa letra

Viti: 2000
04 Pri 08:52 ,

shitet

1 000 EUR

Viti: 1986
11 Mar 15:13 ,

Shitet motor jawa 350 kubik

700 000 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
21 Shk 07:25 ,

SHITET OSE NDERROHET

1 000 EUR

Viti: 2002
28 Jan 11:47 ,

Shitet jawa

30 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
19 Jan 19:57 ,

Moto

4 500 EUR

Viti: 1987
29 Nën 09:28 ,

shitet motorr

Viti: Më të vjetër se 80-tat
24 Sht 11:45 ,

Jawa mustang 50 cc

1 300 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
14 Sht 13:29 ,

Jawa !!! U SHIT !!!! Faleminderit mer jep

2 200 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
12 Gush 00:06 ,

Motor model Jawa 350 (SuperJawa me kosh)

4 500 EUR

Viti: 1989
11 Gush 23:58 ,

Motor model Jawa 250 i vitit 1960

2 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
11 Gush 11:06 ,

Jawa 250

2 200 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
14 Korr 00:30 ,

Jawa 1965

450 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
13 Korr 12:07 ,

Jawa 1965

450 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
19 Qer 19:17 ,

SHITET

500 EUR

Viti: 1985
14 Qer 23:08 ,

OKAZIONN MOTOR JAVA I PERSONALIZUAR

300 EUR

Viti: 1995
30 Pri 23:33 ,

JAVA 250cc ne gjendje shum te mir pune

2 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
03 Mar 19:09 ,

Motor Jawa

400 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
23 Gush 18:23 ,

Motor Jawa Epoce

500 000 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
15 Maj 18:51 ,

Super Jawa

Viti: 1981
06 Dhj 15:27 ,

Super Jawa

1 500 EUR

Viti: 1981
06 Nën 18:54 ,

SHITEN JAWA

1 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
14 Tet 08:46 ,

Motorr

2 000 EUR

Viti: 2006
22 Gush 21:40 ,

Super jawa 350

1 000 EUR

Viti: 1988
10 Korr 17:29 ,

Super Jawa

2 000 EUR

Viti: 1981
09 Korr 09:54 ,

JAWA 350

Viti: Më të vjetër se 80-tat

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Jawa Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione