Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Honda Shitet në Shqipëria

CB , 286
CBF , 46
CBR , 416
CR , 52
CRF , 28
Dayang , 1
Dylan , 17
FMX , 52
GLX , 79
Innova , 199
Magna , 7
Model Tjeter , 1195
NSR , 18
Pantheon , 91
PCX , 46
Rebel , 15
SFX50 , 6
Spacy , 9
Supra , 47
Sh , 65
Shadow , 128
VFR , 15
XBR , 8
XL , 33
XR , 24

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:05
Linku:
Sportiv , Elbasan

Honda cbr 1000rr

5 500 EUR

Dje 10:53
Linku:
Të tjera , Tiranë

HONDA CB 250 SCRAMBLER

200 000 LEK


Sot 18:08 Skuter , Tiranë

Honda x adv 2021 ndrohet

16 300 EUR

Sot 18:05
Linku:
Sportiv , Elbasan

Honda cbr 1000rr

5 500 EUR

Sot 17:20 Kros/Enduro , Vlorë

honda slr okazjon

1 399 EUR

Sot 17:16 Të tjera , Shkodër

SHITET HONDA 1800CC

13 250 EUR Çmimi me zbritje

Sot 17:11 Skuter , Tiranë

Honda PCX 125

1 950 EUR

Sot 16:08 Skuter , Tiranë

Honda Integra

4 800 EUR

Sot 15:28 Skuter , Tiranë

Shitet Honda 150 cc viti 2006

1 500 EUR

Sot 15:15 Skuter , Tiranë

honda silver wing 125 ABS 2012

2 200 EUR

Viti: 2012
Sot 14:36 Skuter , Tiranë

U SHIT FLM!!

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Sot 14:25 Skuter , Durrës

Honda X-ADV 750 2021

16 300 EUR

Sot 14:25 Motoçikleta (mbi 50cc) , Durrës

Honda Vision 110

1 850 EUR

Viti: 2013
Sot 14:25 Skuter , Durrës

Honda SH 300i ABS

5 300 EUR

Sot 13:44 Chopper/Coustom , Tiranë

Honda Rebel 500cc

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Sot 13:21 Të tjera , Tiranë

Shitet honda

1 800 EUR

Sot 13:18 Skuter , Tiranë

Honda sh

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Sot 13:12 Kros/Enduro , Berat

Honda transapl 650

1 200 EUR

Sot 13:11 Sportiv , Tiranë

Honda CB500F 2016

5 500 EUR

Sot 12:31 Touring , Tiranë

Nderrohet me motor

18 000 EUR

Sot 12:30 Skuter , Tiranë

Nderrohet me motorr

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Sot 12:05 Skuter , Tiranë

X-adv adventure edition

12 800 EUR

Sot 11:21 Sportiv , Tiranë

SHITET HONDA CBR 400rr

2 000 EUR

Sot 09:45 Skuter , Durrës

Honda integra 750 2014 43000km

6 500 EUR

Sot 09:36 Skuter , Pogradec

Honda

1 100 EUR

Sot 09:32 Skuter , Pogradec

Honda

1 300 EUR

Sot 09:00 Të tjera , Berat

Honda Innova

700 EUR

Sot 08:57 Skuter , Tiranë

Honda Silver Wing 400 ABS

3 600 EUR

Sot 08:27 Skuter , Tiranë

Honda Sh 300i. Viti 2013

2 900 EUR

Dje 19:12 Sportiv , Tiranë

Honda cbr250r

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Dje 18:20 Skuter , Vlorë

Honda Sh 300

Dje 17:12 Touring , Fier

����Honda pc 21 ardhur nga zvicra

7 500 EUR

Dje 17:01 Sportiv , Tiranë

HONDA NC 700 S

5 200 EUR

Dje 15:51 Skuter , Tiranë

SHITET HONDA SH. SUPER GJENDJE 300 cc

2 500 EUR

Dje 10:53
Linku:
Të tjera , Tiranë

HONDA CB 250 SCRAMBLER

200 000 LEK

Dje 01:50 Skuter , Durrës

Honda PCX 125 ABS 2020

3 600 EUR

Dje 01:44 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

Honda Sh 300 Abs

4 800 EUR

Dje 01:44 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

Honda CRF 250 M

4 500 EUR

Dje 01:44 Kros/Enduro , Tiranë

Honda CRF 250 Rally Abs

6 200 EUR

Dje 01:44 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

Honda CRF 250 Rally Abs

6 200 EUR

Dje 01:44 Skuter , Tiranë

Honda Sh 300 Abs

2 250 EUR

Dje 01:44 Skuter , Tiranë

Honda Sh 300 Abs

2 950 EUR

Dje 01:44 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

Honda Sh 300 Abs

4 800 EUR

Dje 01:44 Skuter , Tiranë

Honda X ADV

30 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione