Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc) | Gilera | Runner

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Gilera Runner | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Maj 15:01 ,

Gilera runner 180cc 2t

1 250 EUR

Viti: 2000
14 Maj 11:33 ,

Gilera runner

1 000 EUR

Viti: 2004
09 Maj 15:41 ,

Shitet Gilera Runner

1 000 EUR

Viti: 2003
05 Pri 12:10 ,

Shitet

400 EUR

Viti: 2009
24 Jan 11:41 ,

gilera

1 500 LEK

Viti: 1998
24 Nën 12:08 ,

shitet

2 LEK

Viti: 1998
02 Nën 12:29 ,

malossi

550 EUR

Viti: 2006
18 Gush 22:06 ,

Gilera

10 000 LEK

Viti: 1998
31 Korr 17:13 ,

Shitet ose ndrohet

650 EUR

Viti: 2000
21 Korr 12:23 ,

SHITET OKAZION

500 EUR

Viti: 2003
11 Pri 21:35 ,

Shitet okazjon giliera runner

1 200 EUR

Viti: 2001
06 Pri 17:22 ,

Gilera

300 EUR

Viti: 2008
28 Jan 17:28 ,

GILERA RUNNER

600 LEK

Viti: 2000
12 Jan 14:24 ,

Gilera runner

800 LEK

Viti: 2001
27 Nën 16:27 ,

GILERA 125

1 LEK

Viti: 2000
25 Sht 14:07 ,

Gilera

150 000 LEK

Viti: 2004
13 Sht 12:31 ,

Okazzion mundesi ndrrimi

270 EUR

Viti: 2003
10 Sht 10:30 ,

Gilera

1 000 EUR

Viti: 2005
10 Sht 00:20 ,

gilera

Viti: 2008
25 Korr 16:26 ,

Gilera

600 EUR

Viti: 2000
22 Korr 18:41 ,

Motorr

55 000 LEK

Viti: 2003
18 Korr 15:47 ,

Gilera runner

Viti: 2000
03 Qer 17:30 ,

shitet ndrrohet okazion

500 EUR

Viti: 2006
24 Maj 11:04 ,

SHITET GOME BASHK ME DISK PER GILERA

40 LEK

Viti: 2003
21 Pri 23:15 ,

Nderrohet 125 4koh

500 LEK

Viti: 2004
07 Pri 22:27 ,

Shitet Gilera runeer 125cc

450 LEK

Viti: 2003
19 Shk 14:56 ,

Gilera runner

1 000 LEK

Viti: 2003
18 Shk 17:17 ,

Shitet

1 000 LEK

Viti: 2003
15 Shk 19:33 ,

Shitet skuter gilera runner

450 LEK

Viti: 2003
23 Nën 19:45 ,

E shes se nuk e persor

400 EUR

Viti: 1998
14 Nën 09:46 ,

Shitet per ardues emigrim

600 EUR

Viti: 2006
06 Pri 10:16 ,

Gilera Runner 180ccc

900 EUR

Viti: 2004
22 Shk 13:58 ,

Shitet

350 LEK

Viti: 2007
28 Dhj 14:19 ,

Gilera runer vx 125 4t

1 300 EUR

Viti: 2006
30 Nën 14:38 ,

Dhe pjes te tjera shtes

350 LEK

Viti: 2005
27 Nën 08:33 ,

Gilera runer 250cc

250 EUR

Viti: 2009
09 Tet 16:28 ,

Motorr

300 EUR

Viti: 2009

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Gilera Runner | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione