Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc) | Gilera | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Gilera Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Maj 09:39 ,

Gilera GP 800

3 600 EUR

Viti: 2011
12 Maj 23:26 ,

Skuter garelli 50cc

450 LEK

Viti: 2012
28 Mar 14:41 ,

garelli 1968

400 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
19 Gush 21:33 ,

Gilera 124cc

800 EUR

Viti: 2002
20 Korr 12:37 ,

50 CC

600 EUR

Viti: 2007
07 Qer 10:01 ,

125cc

1 100 LEK

Viti: 2001
21 Pri 00:05 ,

Gilera

200 LEK

Viti: 2003
11 Pri 19:24 ,

Shitet motociklete

500 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2000
13 Mar 18:43 ,

garelli

300 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1995
22 Shk 12:23 ,

Scooter 176 cc

1 300 EUR

Viti: 2000
18 Tet 17:07 ,

Shitet

700 EUR

Viti: 2000
09 Tet 17:14 ,

Gilera

700 EUR

Viti: 2006
21 Sht 17:51 ,

Gilera 50cc

1 000 LEK

Viti: 2004
04 Sht 12:49 ,

Skuter Gilera 50cc

250 LEK

Viti: 2003
30 Korr 21:21 ,

shitet motorr 300 mi lek

300 LEK

Viti: 2000
27 Korr 20:25 ,

Gp800 competition

3 500 EUR

Viti: 2009
18 Korr 15:47 ,

SHITET BIÇIKLETE !

120 000 LEK

Viti: 2015
03 Korr 14:41 ,

OKAZION

750 LEK

Viti: 2002
02 Korr 11:29 ,

Gilera 125cc 950 000 lek

950 000 LEK

Viti: 2001
18 Qer 18:15 ,

Shitet Gilera Piagio

4 700 EUR

Viti: 2011
05 Maj 21:18 ,

Shitet motorri

1 000 EUR

Viti: 2008
18 Pri 15:28 ,

shitet moto

Viti: 2010
28 Shk 10:29 ,

Shitet

400 LEK

Viti: 2017
25 Dhj 07:08 ,

Okazion skuter gilera

80 000 LEK

Viti: 2004
12 Dhj 14:52 ,

Skuter

Viti: 2000
29 Korr 21:09 ,

shitet motociklet GILIERA ARCORE 150cc viti 19

500 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
18 Korr 19:47 ,

Shitet motorr gilera

1 600 EUR

Viti: 2003
01 Qer 23:07 ,

Shitet 1000€

1 000 EUR

Viti: 2001
02 Maj 12:41 ,

Motor Gilera GP 800

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
26 Pri 23:42 ,

Gilera

350 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
24 Pri 20:34 ,

Shitet motorr skuter 125

250 EUR

Viti: 2006
20 Nën 08:41 ,

Shitet motorr gilera okazion

100 000 LEK

Viti: 2006
30 Korr 14:28 ,

Motor 125cc

1 200 EUR

Viti: 1999
11 Qer 20:10 ,

motorr

270 EUR

Viti: 2006
05 Maj 16:39 ,

125cc

600 LEK

Viti: 2004
30 Pri 10:23 ,

gilera 180cc

1 100 EUR

Viti: 2012
12 Pri 17:44 ,

Motorr 125cc

Viti: 2000
06 Shk 16:20 ,

Shitet sukter

650 EUR

Viti: 2004
10 Nën 18:23 ,

Gdfgf

500 EUR

Viti: 2002
21 Tet 11:19 ,

Gilera

3 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Gilera Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione