Fier | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc)

Adly , 10
Aeon , 2
Aprilia , 27
Bashan , 2
Benelli , 2
Beta , 1
BMW , 7
CFMOTO , 1
CPI , 1
Daelim , 6
Ducati , 9
Gilera , 13
Honda , 149
Husqvarna , 2
Hyosung , 4
Italjet , 1
Jawa , 4
Jinling , 1
Kawasaki , 50
KTM , 5
Kymco , 13
Lifan , 27
Linhai , 2
Malaguti , 6
Motobi , 2
Online , 1
Peugeot , 8
Piaggio , 26
Shineray , 3
Skyteam , 1
Suzuki , 69
SYM , 8
TGB , 2
Triumph , 3
Vespa , 8
Yamaha , 157
Zero , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje Fier , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Fier ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:20 ,

Skuter 72 cc

35 000 LEK

Viti: 2010
Dje 19:39 ,

Piaggio

300 LEK

Viti: 2014
Dje 16:30 ,

vespa PX 150

800 EUR

Viti: 1987
25 Shk 16:59 ,

250 majesty

Viti: 2004
25 Shk 13:50 ,

Okazion

1 200 EUR

Viti: 2013
25 Shk 11:13 ,

Shes Motor Honda

300 LEK

Viti: 1992
24 Shk 00:10 ,

Scuter 50 okazion

60 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
20 Shk 19:31 ,

Yamaha Tmax 500

2 000 EUR

Viti: 2010
19 Shk 08:45 ,

Shitet motorr 125 cc

270 LEK

Viti: 2005
14 Shk 17:00 ,

Honda cbr 600 - hornet

100 EUR

Viti: 2002
13 Shk 19:47 ,

Aeon aprilia

1 200 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2008
13 Shk 09:41 ,

Shitet Lifan 110cc grupi i ri

600 EUR

Viti: 2018
04 Shk 22:51 ,

Shiten pjes yamaha 2 kohesh 125

1 EUR

Viti: 2000
04 Shk 12:02 ,

Motorr lancin

700 LEK

Viti: 2000
03 Shk 17:16 ,

Shitet Motorri 600cc

900 LEK

Viti: 1999
30 Jan 18:45 ,

Aeon aprilia

1 LEK

Viti: 2008
27 Jan 00:12 ,

Honda

950 EUR

Viti: 2010
27 Jan 00:00 ,

Honda

950 EUR

Viti: 2010
21 Jan 15:55 ,

Husqvarna 510 smr

3 200 EUR

Viti: 2005
14 Jan 11:39 ,

Matorre

Viti: 2002
03 Jan 02:25 ,

Modenas

750 LEK

Viti: 2005
29 Dhj 20:38 ,

Yinxiang

300 EUR

Viti: 2003
26 Dhj 21:23 ,

Ducati Monster 620cc

3 200 EUR

Viti: 2004
23 Dhj 20:32 ,

Shitet

500 LEK

Viti: 2000
15 Dhj 08:45 ,

Motorrcikleta sportiv

500 EUR

Viti: 2015
12 Dhj 10:58 ,

Shitet

550 EUR

Viti: 2008
09 Dhj 22:30 ,

Yamaha trailway

800 EUR

Viti: 2002
04 Dhj 08:42 ,

Shiten

700 LEK

Viti: 2020
03 Dhj 08:39 ,

okazion

1 200 EUR

Viti: 2004
01 Dhj 17:26 ,

Shitet

500 LEK

Viti: 2007
27 Nën 13:58 ,

Lonxia

250 EUR

Viti: 2003
24 Nën 10:27 ,

Honda varadero

2 700 EUR

Viti: 2005
20 Nën 20:50 ,

Shitet super

150 LEK

Viti: 1998
18 Nën 11:27 ,

Shes ose ndroj motorrin

3 600 EUR

Viti: 2003
18 Nën 02:02 ,

shitet

1 800 EUR

Viti: 2008
17 Nën 17:47 ,

Shitet

1 050 EUR

Viti: 2017
16 Nën 22:51 ,

Yinxiang

600 EUR

Viti: 2011
15 Nën 19:29 ,

Super

200 LEK

Viti: 1996
14 Nën 18:00 ,

Yamaha600cc

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
12 Nën 08:06 ,

Shitet

450 LEK

Viti: 2006

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim