Yamaha | Durrës | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 129
Suzuki , 4
Aprilia , 2
Honda , 2
Malaguti , 2
Ducati , 1
Kawasaki , 1
Vespa , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Yamaha,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Yamaha Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:47 ,

Shitet nderrohet me makin

2 350 EUR

Viti: 2008
Sot 12:49 ,

Yamaha NMax 125 ABS

2 700 EUR

Viti: 2016
13 Pri 19:23 ,

Shitet

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
12 Pri 11:13 ,

Yamaha 250 magjestik

600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
09 Pri 10:39 ,

Shitet Yamaha X-Max

1 700 EUR

Viti: 2008
05 Pri 21:44 ,

Yamaha

700 LEK

Viti: 1985
05 Pri 17:54 ,

Yamaha R6

1 900 EUR

Viti: 2005
01 Pri 21:31 ,

Yamaha

650 LEK

Viti: 2000
09 Shk 21:29 ,

Yamaha

1 600 EUR

Viti: 2014
16 Jan 19:47 ,

Yamaha Wild Star 1600cc

4 500 EUR

Viti: 2002
30 Dhj 19:07 ,

shitet

500 EUR

Viti: 2009
17 Nën 18:47 ,

Yamaha X_max 400cc

4 300 EUR

Viti: 2013
24 Tet 12:41 ,

Shitet yamaha majesty

2 500 EUR

Viti: 2009
16 Tet 06:55 ,

yamaha 250 cc

500 EUR

Viti: 2003
13 Tet 12:03 ,

YAMAHA

600 EUR

Viti: 1999
12 Tet 07:36 ,

YAMAHA

600 EUR

Viti: 1998
06 Tet 07:28 ,

yamaha

450 EUR

Viti: 2001
01 Tet 18:11 ,

Skuter

650 EUR

Viti: 2003
29 Sht 08:46 ,

Shitet Yamaha Majesty 400

2 500 EUR

Viti: 2009
27 Gush 14:21 ,

Yamaha Majesty 400

2 500 EUR

Viti: 2009
25 Korr 19:34 ,

Shitet Motorri 50 cc Yamaha

700 000 LEK

Viti: 2014
11 Korr 13:00 ,

yamaha t max

2 700 EUR

Viti: 2006
19 Qer 17:03 ,

YAMAHA R6 (600cc)

4 300 EUR

Viti: 2007
17 Qer 12:43 ,

Yamaha T-Max

3 000 EUR

Viti: 2005
08 Qer 06:50 ,

okazion okazion

1 000 EUR

Viti: 2003
01 Qer 07:12 ,

X max

1 700 EUR

Viti: 2007
31 Maj 20:38 ,

Yamaha tmax 500

4 500 EUR

Viti: 2009
25 Maj 08:54 ,

okazion okazion

1 000 EUR

Viti: 2003
11 Maj 14:36 ,

Motor

850 EUR

Viti: 2001
10 Maj 10:07 ,

Okazion okazion yamaha

1 000 EUR

Viti: 2004
14 Pri 20:56 ,

Yamaha RJ 03

Viti: 2003
19 Mar 17:07 ,

Skuter X Max 125cc

1 800 EUR

Viti: 2007
09 Mar 16:53 ,

Yamaha 250 cc

1 100 EUR

Viti: 2003
30 Jan 18:42 ,

Yamaha majesty 400 2005

1 000 EUR

Viti: 2005

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Yamaha | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione