Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pa dokumenta | Durrës | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 9
Honda , 3
Piaggio , 2
Jawa , 1
Kawasaki , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pa dokumenta,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pa dokumenta Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Jan 18:18 Skuter , Durrës

SHITET PIAGGIO LIBERTY !125

300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
27 Korr 19:25 Skuter , Durrës

Okazzion

450 EUR

Viti: 2005
31 Tet 11:55 Të tjera , Durrës

Shitet honda per pjese

750 EUR

Viti: 2006
23 Gush 18:23 Terren/Offroad , Durrës

Motor Jawa Epoce

500 000 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
22 Gush 03:25 Sportiv , Durrës

Suzuki Gsxr 600

2 200 EUR

Viti: 2006
17 Mar 13:15 Skuter , Durrës

Yamaha majestic

450 EUR

Viti: 2002
05 Nën 12:26 Sportiv , Durrës

Papaq Dayang

270 EUR

Viti: 2011
18 Korr 20:25 Touring , Durrës

Yamaha. Drag. Star.

3 000 EUR

Viti: 2002
16 Pri 21:02 Sportiv , Durrës

Motorr

760 EUR

Viti: 2016
01 Pri 12:41 Kros/Enduro , Durrës

Yamaha dt125cc

650 EUR

Viti: 1999
31 Mar 17:32 Kros/Enduro , Durrës

Yamaha dt 125 cc

650 EUR

Viti: 1999
23 Nën 10:14 Kros/Enduro , Durrës

Dt125cc

650 EUR

Viti: 2000
09 Nën 18:30 Motoçikleta (mbi 50cc) , Durrës

Shitet ose ndrohet

400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: Më të vjetër se 80-tat
01 Tet 08:30 Motoçikleta (mbi 50cc) , Durrës

Dt

650 EUR

Viti: 2000
11 Sht 13:53 Të tjera , Durrës

PIAGGIO APE 50

Viti: 1982
30 Maj 10:21 Sportiv , Durrës

Honda Forza 250cc

2 000 EUR

Viti: 2007
23 Mar 16:59 Skuter , Durrës

Tmax500cc

2 300 EUR

Viti: 2001
19 Mar 07:44 Sportiv , Durrës

Shitet motorri

800 EUR

Viti: 2000
19 Sht 13:04 Sportiv , Durrës

Dukati 999s -07

2 400 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pa dokumenta | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione