Devoll | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc)

Aprilia , 3
Baotian , 1
Beeline , 1
BMW , 1
Gilera , 2
Honda , 11
Jawa , 1
Kawasaki , 1
Kymco , 3
Lifan , 5
Peugeot , 2
Piaggio , 2
Shineray , 1
Suzuki , 3
Yamaha , 18

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Devoll,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Devoll ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Maj 14:27 ,

YAmaha

450 LEK

Viti: 1994
29 Pri 20:07 ,

Jjjj

450 LEK

Viti: 1994
16 Pri 18:33 ,

Dayang

500 EUR

Viti: 2013
03 Mar 16:39 ,

11111111

500 LEK

Viti: 2007
07 Dhj 13:28 ,

She's motor

600 LEK

Viti: 2014
21 Tet 14:41 ,

Motor Yamaha XTZ 660

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
15 Sht 11:20 ,

Motor skuter

250 EUR

Viti: 2004
13 Sht 08:43 ,

Shitet Dayang Bobo 2 125cc

110 000 LEK

Viti: 2013
11 Sht 09:22 ,

11111111

600 LEK

Viti: 2007
21 Gush 10:12 ,

Pjese per moto

123 EUR

Viti: 2000
23 Korr 10:03 ,

Honda

1 000 LEK

Viti: 2006
22 Korr 18:41 ,

Motorr

55 000 LEK

Viti: 2003
13 Qer 11:44 ,

Shitet skuter 100 cc

300 LEK

Viti: 2004
13 Qer 02:19 ,

biçikleta

200 EUR

Viti: 2014
30 Pri 13:57 ,

Shitet motorri

1 000 EUR

Viti: 2010
28 Pri 05:35 ,

Motor Aprilia

450 LEK

Viti: 1999
03 Mar 19:09 ,

Motor Jawa

400 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
23 Shk 13:01 ,

Papaq 110

280 LEK

Viti: 2010
17 Jan 18:13 ,

Lifan motor

500 000 LEK

Viti: 2014
15 Jan 20:13 ,

Motor me letra te regullta

90 000 LEK

Viti: 2010
07 Nën 17:07 ,

Peugeot 150cc

300 EUR

Viti: 2006
19 Sht 17:42 ,

Yamaha majesty

800 EUR

Viti: 2007
04 Sht 21:50 ,

Motor

40 000 LEK

Viti: 1997
20 Gush 10:11 ,

Motor

400 LEK

Viti: 2000
27 Maj 21:50 ,

Motociklete ne shitje

50 000 LEK

Viti: 2006
10 Shk 11:24 ,

Motor 50cc Lifan

500 LEK

Viti: 2013
24 Nën 18:04 ,

OKAZIOOON YAMAHA CRYPTON 135 CC

Viti: 2008
23 Nën 23:12 ,

SHITET DAYANG BOBO 2 125 cc

90 000 LEK

Viti: 2013
26 Korr 14:14 ,

Shitet

450 EUR

Viti: 2004
15 Qer 19:01 ,

Super

700 EUR

Viti: 2009
10 Qer 18:53 ,

honda

800 EUR

Viti: 2007
09 Maj 20:26 ,

Yamaha

750 EUR

Viti: 1995
03 Maj 10:25 ,

Motor Honda 80cc

350 LEK

Viti: 2003
03 Maj 08:05 ,

Honda 125 cc

600 EUR

Viti: 2004
02 Maj 21:16 ,

Yamaha xt 600cc

800 LEK

Viti: 2008
11 Mar 22:07 ,

Yamaha FZR 600cc

80 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1994

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Devoll juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione