Aeon , 1
Aprilia , 3
BMW , 5
Daelim , 3
Gilera , 4
Honda , 52
Hyosung , 3
Italjet , 1
Jawa , 3
Kawasaki , 14
Kymco , 1
Lifan , 3
Mz , 4
Piaggio , 3
Suzuki , 26
SYM , 1
Triumph , 1
Yamaha , 53

Chopper të ri dhe të përdorur në shitje

Dje 19:51 ,

Harley Davidson Custom

5 000 EUR

Viti: 2002
24 Jan 10:31 ,

Kawasaki Eliminator

800 EUR

Viti: 1998
24 Jan 10:29 ,

SUZUKU INTRUDER

2 200 EUR

Viti: 1999
24 Jan 10:29 ,

SUZUKI INTRUDER

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
24 Jan 02:47 ,

Motorr

5 500 EUR

Viti: 2008
23 Jan 11:20 ,

2020 KTM 1230

6 000 EUR

Viti: 2020
Në fillim