Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Chopper/Coustom | Honda | Shadow

25 Korr 18:06 ,

Honda Shadow

1 000 EUR

Viti: 1995
23 Korr 14:03 ,

Honda Shadow 750cc

3 900 EUR

Viti: 1998
12 Qer 11:56 ,

Honda Shadow 750

6 800 EUR

Viti: 2008
29 Pri 03:47 ,

Motorr

5 500 EUR

Viti: 2008
11 Tet 18:50 ,

Honda shadow

3 500 EUR

Viti: 1995
09 Maj 14:20 ,

Honda

4 000 EUR

Viti: 2003
24 Pri 10:53 ,

Super Okazion Honda Shadow

5 500 EUR

Viti: 2015
09 Pri 19:07 ,

Honda shadow

1 850 EUR

Viti: 2005
15 Tet 14:30 ,

Okazjon

4 000 EUR

Viti: 1993
04 Gush 11:31 ,

Honda Shadow 750cc

5 900 EUR

Viti: 2004
01 Qer 13:42 ,

Okazion Honda Shadow

3 500 EUR

Viti: 1998
20 Pri 13:29 ,

Okazion Honda Shadow

4 500 EUR

Viti: 2005
15 Shk 22:52 ,

Honda

4 000 EUR

Viti: 1998
15 Tet 20:42 ,

Honda Shadow

3 200 EUR

Viti: 1998
30 Qer 21:16 ,

Okazion motor Honda Shadow 750cc

3 200 EUR

Viti: 2004
26 Shk 09:46 ,

Honda Shadow 650

2 700 EUR

Viti: 2002


Në fillim