Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motoçikleta (mbi 50cc) Të gjitha në Bulqizë

Adly , 2
Aixam , 2
Aprilia , 2
Bashan , 1
Can Am , 1
Daelim , 1
Ducati , 1
Honda , 13
Kawasaki , 5
KTM , 1
Lifan , 1
Mz , 1
Piaggio , 1
Skyteam , 1
Suzuki , 1
Yamaha , 9

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione Bulqizë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Bulqizë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Nën 13:57 Sportiv , Bulqizë

Shitet

500 LEK

23 Tet 21:29 Kros/Enduro , Bulqizë

MONDIAL 100cc

600 EUR

12 Pri 18:42 Sportiv , Bulqizë

Motorr

400 LEK

Viti: 2000
12 Jan 19:19 Dyqani Skuter , Bulqizë

dasdsa

Viti: 2021
01 Nën 11:54 Terren/Offroad , Bulqizë

Kawasaki kle 500

2 200 EUR

Viti: 1999
12 Maj 09:07 Terren/Offroad , Bulqizë

Motorr

700 LEK

Viti: 2010
24 Mar 03:42 Sportiv , Bulqizë

Yamaha

55 000 LEK

Viti: 2002
31 Jan 17:49 Kros/Enduro , Bulqizë

110 cc dayang

400 LEK

Viti: 2010
16 Gush 13:37 Të tjera , Bulqizë

Shitet motor 125cc

250 EUR

Viti: 2003
15 Korr 20:55 Sportiv , Bulqizë

motorr me 4 goma gjendje perfekte

500 EUR

Viti: 2013
14 Korr 00:25 Sportiv , Bulqizë

Motorri esht ne gjendje shum te mir

100 000 LEK

Viti: 2010
12 Korr 21:47 Sportiv , Bulqizë

Shitet

100 000 LEK

Viti: 2010
07 Korr 12:21 Skuter , Bulqizë

adly

1 000 EUR

Viti: 2011
21 Qer 22:09 Terren/Offroad , Bulqizë

Motorr kawasaki kle 500cc

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
28 Maj 08:13 Sportiv , Bulqizë

Motorr papaq 110cc

500 EUR

Viti: 1998
26 Pri 00:54 Terren/Offroad , Bulqizë

2012 YAMAHA FZ8 Whatsapp +16143792939

2 300 EUR

Viti: 2012
16 Pri 18:05 Motoçikleta (mbi 50cc) , Bulqizë

2012 HONDA CBR1000RR

2 500 EUR

Viti: 2012
04 Mar 16:29 Me katër rrota/ATV , Bulqizë

Shes motor

3 500 EUR

Viti: 2012
11 Dhj 16:35 Skuter , Bulqizë

Motorr

700 LEK

Viti: 2004
16 Tet 18:43 Të tjera , Bulqizë

E mirre

100 LEK

Viti: 2019
26 Gush 16:01 Skuter , Bulqizë

Shitet motorri

400 EUR

Viti: 2010
01 Gush 14:26 Kros/Enduro , Bulqizë

shitet 250 kb 2 kohesh

1 000 EUR

Viti: 2000
29 Mar 10:54 Motoçikleta (mbi 50cc) , Bulqizë

Honda

700 LEK

Viti: 2006
10 Mar 08:01 Sportiv , Bulqizë

650kubik ne gjendje prefekte

1 000 EUR

Viti: 1995
09 Mar 07:56 Sportiv , Bulqizë

Me dokumenta shqiptare

1 000 EUR

Viti: 1995
07 Mar 07:41 Kros/Enduro , Bulqizë

650kubik

1 000 EUR

Viti: 1995
07 Mar 07:33 Kros/Enduro , Bulqizë

Honda 650kubik

1 000 EUR

Viti: 1995
03 Mar 18:49 Kros/Enduro , Bulqizë

650kubik

1 000 EUR

Viti: 1993
26 Shk 10:16 Sportiv , Bulqizë

Me letra

1 000 EUR

Viti: 1993
25 Shk 21:42 Kros/Enduro , Bulqizë

650kubik me letra

1 000 EUR

Viti: 1993
08 Qer 22:21 Sportiv , Bulqizë

Shes nderroj

1 500 EUR

Viti: 2007
29 Maj 22:25 Skuter , Bulqizë

Motor

1 200 LEK

Viti: 2000
08 Pri 00:08 Sportiv , Bulqizë

aprila

200 EUR

Viti: 2000
07 Pri 14:09 Sportiv , Bulqizë

shitet

200 EUR

Viti: 2000
11 Mar 11:39 Sportiv , Bulqizë

Marka e re Kawasaki H2R motoçikletë

6 000 EUR

Viti: 2015
16 Shk 21:05 Sportiv , Bulqizë

Harley-Davidson Sportster 883 Custom

1 000 EUR

Viti: 2005
30 Jan 11:30 Kros/Enduro , Bulqizë

Motorr kros 125cc

1 200 EUR

Viti: 2016
17 Tet 11:49 Kros/Enduro , Bulqizë

2016 Yamaha R1

3 000 EUR

Viti: 2016
28 Gush 18:43 Skuter , Bulqizë

Motorr

Viti: 2005
06 Qer 18:39 Motoçikleta (mbi 50cc) , Bulqizë

Yamaha YZF R6 2016

6 000 EUR

Viti: 2016
01 Maj 20:41 Skuter , Bulqizë

Bervely piagio 200 cc

1 100 EUR

Viti: 2002
18 Mar 18:22 Touring , Bulqizë

2016 Yamaha YZF R6

6 000 EUR

Viti: 2016
24 Tet 18:37 Motoçikleta (mbi 50cc) , Bulqizë

Dayang

Viti: 2013

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Bulqizë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione