Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia | Sportcity

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia Sportcity | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Qer 00:05 ,

Aprilia sportcity 50cc pa letra 400lek

400 LEK

Viti: 2008
12 Pri 14:52 ,

Aprilia SportCity

650 EUR

Viti: 2007
05 Nën 08:53 ,

motorr

1 200 EUR

Viti: 2008
02 Nën 16:36 ,

Zez

2 700 EUR

Viti: 2018
29 Tet 18:00 ,

Aprilia

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
04 Sht 10:28 ,

Motor Aprilla

350 LEK

Viti: 2012
28 Pri 02:03 ,

Motor superligh

2 800 EUR

Viti: 2016
20 Nën 18:19 ,

Aprilla

Viti: 2010
13 Qer 22:19 ,

U shit flm

Viti: 2005
26 Pri 08:59 ,

Shitet per arsye mos perdorimi

35 000 LEK

Viti: 1990
27 Shk 06:28 ,

Motorcross

500 EUR

Viti: 2005
09 Jan 18:32 ,

Shitet biciklet dyshe

320 000 LEK

Viti: 2015
24 Korr 23:11 ,

Shitet skuter

300 000 LEK

Viti: 2003
18 Korr 08:57 ,

Aprilia sport city 200 cc

1 299 EUR

Viti: 2004
02 Korr 15:54 ,

Aprilia sportcity 125 cc

1 300 EUR

Viti: 2007
23 Pri 23:49 ,

Aprila

450 EUR

Viti: 2000
08 Pri 00:08 ,

aprila

200 EUR

Viti: 2000
07 Pri 14:09 ,

shitet

200 EUR

Viti: 2000
01 Nën 22:07 ,

Motorr per femije

60 EUR

Viti: 2010
30 Sht 20:32 ,

Aprila

400 EUR

Viti: 2000
10 Sht 10:19 ,

Aprilia sportcity 2007

1 400 EUR

Viti: 2007
01 Gush 11:54 ,

Skuter aprilia

250 EUR

Viti: 2005
22 Korr 21:17 ,

Super motorr Aprilia

1 200 EUR

Viti: 2006
04 Qer 19:48 ,

Motorr aprilia

1 000 EUR

Viti: 2006
09 Nën 23:06 ,

Aprilia Sportcity -00

350 EUR

Viti: 2000
27 Gush 09:27 ,

Skuter Aprilia

220 LEK

Viti: 2003
08 Qer 14:43 ,

Aprilla

700 EUR

Viti: 2010
03 Shk 13:46 ,

SKUTER 125CC

600 EUR

Viti: 2011

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia Sportcity | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione