Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Maj 13:05 ,

Piaggio nrg 49cc 2 kohsh

180 EUR

Viti: 2006
14 Maj 19:48 ,

Bateri 12V 9A, 12 Euro

12 EUR

Viti: 2021
05 Maj 17:50 ,

Motor Mondial

400 EUR

Viti: 2008
30 Pri 17:54 ,

Motorr

300 EUR

Viti: 2021
20 Pri 08:51 ,

Elektrik

400 EUR

Viti: 2021
18 Pri 22:18 ,

125 dajang

12 000 LEK

Viti: 2021
25 Mar 20:06 ,

Pjes per scooter 150cc

Viti: 2008
07 Mar 15:06 ,

shitet

900 EUR

Viti: 2003
02 Mar 10:12 ,

Aprilia Shiver 750cc

4 200 EUR

Viti: 2012
01 Mar 23:03 ,

aprila

700 EUR

Viti: 1996
23 Shk 15:08 ,

Shitet motorr 110cc.

750 EUR

Viti: 2013
10 Shk 08:48 ,

Motorr mali

550 LEK

Viti: 2004
22 Dhj 19:11 ,

Aprilia rally

350 EUR

Viti: 2003
20 Dhj 20:46 ,

Skuter aprilia

350 EUR

Viti: 2001
05 Dhj 23:04 ,

Kerkoj skuter

Viti: 2021
04 Dhj 10:49 ,

Shitet

200 LEK

Viti: 2000
20 Nën 12:18 ,

Shitet motorr

350 EUR

Viti: 2008
18 Nën 13:11 ,

Motor 50Cc Aprilla

399 EUR

Viti: 1995
10 Tet 13:24 ,

Aprilia Atlantic

Viti: 2005
07 Tet 22:21 ,

Shitet

1 000 EUR

Viti: 2005
19 Sht 15:35 ,

Masimiljano

500 LEK

Viti: 2007
19 Sht 15:15 ,

MOTOR ME 4 ROTA

330 EUR

Viti: 2010
11 Sht 18:16 ,

Shitet motori me dogane te prere

800 EUR

Viti: 2003
30 Gush 19:23 ,

Shitet motorr aplrilia

450 LEK

Viti: 2002
24 Gush 13:14 ,

MOTOR ME 4 ROTA

330 EUR

Viti: 2010
24 Gush 13:14 ,

Moto 4 rota per femij

330 EUR

Viti: 2010
20 Gush 09:34 ,

Aprila 200cc

800 EUR

Viti: 2003
14 Gush 16:12 ,

Mottorr Aquila

1 EUR

Viti: 2009
29 Korr 21:55 ,

Aprilia Tuono Factory

5 000 EUR

Viti: 2016
23 Korr 20:35 ,

Shitet!!

1 200 EUR

Viti: 2003
12 Korr 09:11 ,

shitet motorri

400 EUR

Viti: 2012
08 Korr 23:29 ,

Motor

350 LEK

Viti: 2008
08 Korr 09:16 ,

OKAZION

20 000 LEK

Viti: 2005
07 Korr 16:20 ,

Skuter

Viti: 1999
30 Qer 11:32 ,

Skuter

Viti: 1999
23 Qer 18:35 ,

Shitet

6 800 EUR

Viti: 2015
22 Qer 22:51 ,

Zhuzbyvs

2 704 LEK

Viti: 2006
12 Qer 22:48 ,

Skuter

600 EUR

Viti: 2008

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione