Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha

Crypton , 128
DragStar , 60
DT , 43
FJR , 10
FZ , 67
FZR , 45
Majesty , 426
Model Tjeter , 541
Skyliner , 46
T50 , 45
TDM , 47
TMAX , 225
Virago , 48
X-City , 149
X-MAX , 84
XT , 156
XTX , 4
YZ , 28
YZF , 227
Sot 16:12 ,

X-MAX 400

4 700 EUR

Viti: 2016
Sot 13:36 ,

shitet majesty, majestic 250

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Sot 13:10 ,

Yamaha Tricity 125

2 700 EUR

Viti: 2015
Sot 09:56 ,

YAMAHA TMAX

4 600 EUR

Sot 09:46 ,

Tmax

2 000 EUR

Viti: 2001
Sot 08:55 ,

Shitet choper

3 000 EUR

Viti: 1993
Sot 08:47 ,

X-MAX. 250i

1 750 EUR

Viti: 2008
Sot 08:46 ,

X-max 250i cc

1 750 EUR

Viti: 2008
Sot 06:36 ,

Shiten motorrat

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Sot 00:27 ,

Yamaha majesty 150cc

1 250 EUR

Viti: 2001
Dje 21:27 ,

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2006
Dje 19:34 ,

Yamaha X Max 2011 250cc

2 400 EUR

Viti: 2011
Dje 18:52 ,

YAMAHA TDM 900

4 400 EUR

Viti: 2005
Dje 16:36 ,

Yamaha r6

3 800 EUR

Viti: 2009
Dje 16:07 ,

Shitet Tmax

4 000 EUR

Viti: 2010
Dje 15:09 ,

Motorr Yamaha mbk

1 500 EUR

Viti: 2004
Dje 13:45 ,

Yamaha-Virago-Korce

1 000 EUR

Viti: 2003
Dje 12:25 ,

Yamaha majesty 400cc

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Dje 12:12 ,

Okazion per pak dite

7 380 EUR

Viti: 2016
Dje 09:46 ,

Shitet Yamaha Fz 600

Viti: 2004
Dje 08:22 ,

T max 500

3 000 EUR

Viti: 2004
18 Tet 22:18 ,

Shitet yamaha 950 mi lek .

950 LEK

Viti: 2003
18 Tet 20:45 ,

Yamaha xmax 300

5 000 EUR

Viti: 2018
18 Tet 14:53 ,

Yamaha TMAX 530 ABS 2016

8 700 EUR

Viti: 2016


Në fillim