Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki

Bandit , 37
Burgman , 552
FX , 24
GSR , 35
GSX , 105
GSX-R , 72
Hayabusa , 11
Intruder , 25
Model Tjeter , 161
RM , 4
SV , 30
V-Strom , 32
VX , 3
Dje 19:37 ,

OKAZION

2 600 EUR

Viti: 2008
Dje 18:33 ,

Suzuki B King

6 500 EUR

Viti: 2008
Dje 15:47 ,

Suzuki Burgman 650

2 200 EUR

Viti: 2003
23 Tet 20:03 ,

Okazjon

3 300 EUR

Viti: 2006
22 Tet 12:19 ,

suzuki cs125

600 EUR

Viti: 1983
19 Tet 18:48 ,

Motor

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
19 Tet 18:47 ,

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2003
19 Tet 10:36 ,

suzuki dr750

700 LEK

Viti: 1985
19 Tet 05:12 ,

Suzuki Intruder

8 000 EUR

Viti: 2009
18 Tet 19:07 ,

CRUISER Motorcycle

5 200 EUR

Viti: 2009
18 Tet 19:07 ,

Boulevard C50

5 200 EUR

Viti: 2009
17 Tet 10:16 ,

Burgman

900 EUR

Viti: 2003
16 Tet 11:22 ,

Suzuki sv

4 EUR

Viti: 2008
15 Tet 00:50 ,

Shitet ose ndrohet

500 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
14 Tet 21:13 ,

Suzuki burgman 400cc

2 700 EUR

Viti: 2008
14 Tet 15:09 ,

Shitet Suzuki SV 650 cc

700 EUR

Viti: 2004
11 Tet 14:16 ,

Suzuki sv 650

200 EUR

Viti: 2003
11 Tet 10:49 ,

Ndrohet motori

800 EUR

Viti: 2000
10 Tet 23:00 ,

Ndrohet motori

800 EUR

Viti: 2000
10 Tet 17:10 ,

Motorr Suzuki 650cc

100 000 LEK

Viti: 2003
10 Tet 07:43 ,

Suzuki intruder

1 200 EUR

Viti: 1998
08 Tet 16:25 ,

Suzuki Burgman 200cc

1 700 EUR

Viti: 2008
30 Sht 20:08 ,

Suzuki Burgman 400cc 2005

1 500 EUR

Viti: 2005
30 Sht 19:56 ,

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2008


Në fillim