Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc) | Husaberg

FS 550 R , 2
30 Tet 23:14 ,

Hausberg fe501 cc 2004

1 300 EUR

Viti: 2004
06 Qer 21:55 ,

husaberg FE450E 2008

2 700 EUR

Viti: 2008


Në fillim