Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda | Innova

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda Innova | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Shk 21:21 ,

Motorciklete HONDA C 110 Injeksion.

170 000 LEK

Viti: 2018
12 Shk 17:38 ,

shitet grup modenas 120cc

200 LEK

Viti: 2017
08 Shk 22:07 ,

Honda Innova 125cc Injection

650 EUR

Viti: 2012
29 Jan 15:05 ,

Honda Innova

800 EUR

Viti: 2008
27 Jan 00:12 ,

Honda

950 EUR

Viti: 2010
27 Jan 00:00 ,

Honda

950 EUR

Viti: 2010
28 Dhj 18:48 ,

Okazion

200 LEK

Viti: 2000
24 Nën 09:23 ,

Honda inova 125

450 EUR

Viti: 2009
22 Nën 09:41 ,

Honda Innova

550 LEK

Viti: 2010
13 Tet 19:02 ,

Motor

45 000 LEK

Viti: 2005
19 Sht 18:30 ,

HONDA AX 2 250

800 LEK

Viti: 2006
19 Sht 12:07 ,

honda innova 125

1 200 EUR

Viti: 2006
08 Sht 14:18 ,

Honda innova 125

750 LEK

Viti: 2005
07 Sht 19:02 ,

honda

700 LEK

Viti: 2011
13 Gush 11:59 ,

Honda innova

380 LEK

Viti: 2010
19 Korr 18:56 ,

Shitet honda 125

1 300 EUR

Viti: 2016
03 Korr 11:38 ,

Shitet motorri Honda Innova

1 200 EUR

Viti: 2004
19 Qer 13:26 ,

Shitet

350 LEK

Viti: 2004
10 Qer 17:27 ,

Honda Inova

900 EUR

Viti: 2012
02 Maj 20:17 ,

Shitet Honda Innova 125cc

650 LEK

Viti: 2006
30 Pri 09:02 ,

Honda

1 300 EUR

Viti: 2005
03 Pri 03:54 ,

Menti

300 LEK

Viti: 2008
09 Shk 19:12 ,

Honda inova

500 EUR

Viti: 2011
03 Shk 17:23 ,

Honda innova 125

800 EUR

Viti: 2008
19 Jan 12:32 ,

Motor honda inova 125cc

500 LEK

Viti: 2012
13 Dhj 08:34 ,

Honda

550 EUR

Viti: 2008
01 Dhj 16:06 ,

Honda

800 EUR

Viti: 2009
26 Tet 22:47 ,

Honda

600 LEK

Viti: 2005
04 Tet 11:45 ,

Honda

1 100 EUR

Viti: 2004
24 Sht 08:00 ,

Honda innova

1 200 EUR

Viti: 2003
21 Sht 17:12 ,

Okazion

111 EUR

Viti: 1999
21 Sht 17:04 ,

Okazion

111 EUR

Viti: 2020
21 Sht 16:52 ,

Okazion

111 EUR

Viti: 2020
21 Sht 16:44 ,

Okazion

111 EUR

Viti: 2020
17 Sht 14:15 ,

Motorri me grup honda inova 125

350 LEK

Viti: 2005
06 Sht 14:18 ,

Okazino hondas inova 125 sport

350 LEK

Viti: 2004
31 Gush 09:15 ,

honda

900 EUR

Viti: 2007
30 Gush 22:34 ,

Okazino hondas inova 125

400 LEK

Viti: 2000
30 Gush 22:14 ,

Okazino hondas inova 125

400 LEK

Viti: 2000
09 Gush 21:45 ,

Okazino hondas inova 125

450 LEK

Viti: 2000

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda Innova | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar “Unë pranoj” ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione