Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Piaxho | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Moped (nën 50cc)

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Piaxho,kategori Moped (nën 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Piaxho Të gjitha | Moped (nën 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Nën 15:29 ,

Piaggio/Piaxho

280 000 LEK

28 Sht 22:48 ,

Motorr piaxho

140 LEK

16 Sht 07:31 ,

Piaxho

220 LEK

26 Tet 16:18 ,

piaxho

200 LEK

21 Tet 15:30 ,

piaggio

250 LEK

21 Qer 14:27 ,

piaxho SI

300 EUR

13 Maj 14:05 ,

Piaxho Si

220 LEK

01 Tet 18:59 ,

nga erjoni

37 000 LEK

20 Korr 12:51 ,

shitwt

300 LEK

08 Shk 00:02 ,

Piaxho ciao

18 000 LEK

10 Nën 10:11 ,

piaggo si

25 000 LEK

08 Nën 15:57 ,

Piaxho Si

2 000 LEK

24 Shk 12:24 ,

Piaxho nen 50cc

20 000 LEK

19 Shk 14:57 ,

Piaggio

200 LEK

25 Nën 18:26 ,

PIAXHO CIAO

200 000 LEK

06 Tet 10:15 ,

PIAXHO 49cc

330 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Moped (nën 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Piaxho | Të gjitha | Moped (nën 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Piaxho në kategorinë Me katër rrota/ATV
  • Piaxho në kategorinë Moped (nën 50cc) | Peugeot | Model Tjeter
  • piaxho në kategorinë All Category
  • Piaxho në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio
  • Piaxho në kategorinë Skuter
  • piaxho në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • piaxho në kategorinë Goma dhe Bandazhe
  • Piaxho në kategorinë Kros/Enduro
  • Piaxho porter në kategorinë Makina | Piaggio | Porter
  • Piaxho në kategorinë Moped (nën 50cc) | Piaggio

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione