Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Gilera Të gjitha në Shqipëria

Typhoon , 16

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Moped (nën 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Moped (nën 50cc) | Gilera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Tet 13:40 Moped (nën 50cc) , Tiranë

Giler Runner 70cc Polini

450 LEK

18 Sht 23:24 Moped (nën 50cc) , Sarandë

Gilera runner 50cc

450 EUR

28 Korr 17:58 Moped (nën 50cc) , Pogradec

Shitet

550 EUR

13 Qer 07:26 Moped (nën 50cc) , Tiranë

Shiten dy bicikleta 26”

130 LEK

29 Maj 21:11 Moped (nën 50cc) , Tiranë

Shitet

650 EUR

25 Maj 13:16 Moped (nën 50cc) , Tiranë

Shitet

700 EUR

20 Maj 09:51 Moped (nën 50cc) , Shkodër

Gilera typhoon 50cc

450 LEK

14 Shk 09:33 Moped (nën 50cc) , Elbasan

City coco okazion 2000w

1 EUR

13 Dhj 15:31 Moped (nën 50cc) , Tiranë

Shitet motorri

19 Nën 08:31 Moped (nën 50cc) , Lezhë

Shitet biçiklete

19 Nën 00:41 Moped (nën 50cc) , Durrës

Skute 50cc gjedje pune

170 LEK

10 Nën 19:01 Moped (nën 50cc) , Durrës

Motorr 50cc(250€)

250 EUR

31 Tet 20:21 Moped (nën 50cc) , Tiranë

Shitet motorri

31 Tet 13:12 Moped (nën 50cc) , Tiranë

Shitet motorri

12 Sht 11:46 Moped (nën 50cc) , Tiranë

350 mij lek okazion

350 LEK

14 Gush 18:19 Moped (nën 50cc) , Lezhë

Shitet motorri

450 EUR

04 Maj 16:39 Moped (nën 50cc) , Fier

shitet

300 LEK

03 Maj 20:35 Moped (nën 50cc) , Tiranë

Bicikler

50 EUR

19 Shk 19:48 Moped (nën 50cc) , Elbasan

klasik

1 000 EUR

10 Gush 13:17 Moped (nën 50cc) , Durrës

Gilera

350 LEK

09 Gush 22:28 Moped (nën 50cc) , Durrës

Gillera ne shitje

350 LEK

10 Qer 07:42 Moped (nën 50cc) , Elbasan

Motorra antik

04 Qer 17:52 Moped (nën 50cc) , Elbasan

49cc

07 Pri 23:23 Moped (nën 50cc) , Tiranë

Pegazus

100 EUR

27 Nën 20:56 Moped (nën 50cc) , Durrës

Shitet gilera runner

300 LEK

23 Tet 20:10 Moped (nën 50cc) , Shkodër

Explorer 26

150 LEK

07 Tet 23:24 Moped (nën 50cc) , Shkodër

motorr ekonomik

140 LEK

07 Tet 22:52 Moped (nën 50cc) , Shkodër

motorr ekonomik

140 LEK

07 Tet 22:52 Moped (nën 50cc) , Shkodër

motorr ekonomik

140 LEK

26 Sht 15:55 Moped (nën 50cc) , Tiranë

Shitet

70 LEK

10 Sht 01:29 Moped (nën 50cc) , Berat

Shitet motor 50cc

350 LEK

29 Gush 18:39 Moped (nën 50cc) , Tiranë

Garreli i 1972

600 EUR

24 Gush 16:16 Moped (nën 50cc) , Durrës

Motorr gilera

250 LEK

07 Korr 21:35 Moped (nën 50cc) , Fier

shitet

300 EUR

07 Maj 12:39 Moped (nën 50cc) , Tiranë

Okzion Biciklete per femije 18

7 000 LEK

02 Maj 00:19 Moped (nën 50cc) , Elbasan

Biciklet

180 LEK

22 Pri 21:16 Moped (nën 50cc) , Devoll

Okzion Bicikleta

19 000 LEK

22 Pri 21:08 Moped (nën 50cc) , Devoll

Okzion

22 000 LEK

09 Pri 13:57 Moped (nën 50cc) , Tiranë

Bicikleta

200 LEK

08 Pri 14:17 Moped (nën 50cc) , Tiranë

motor super 49

700 EUR

30 Nën 15:17 Moped (nën 50cc) , Tiranë

Biciklete CITY RIDE

180 LEK

24 Gush 12:33 Moped (nën 50cc) , Durrës

Gilera runer

300 EUR

23 Gush 11:13 Moped (nën 50cc) , Tiranë

Biciklet

180 LEK

16 Maj 16:33 Moped (nën 50cc) , Elbasan

Garelli ne rregull

150 EUR

28 Pri 11:44 Moped (nën 50cc) , Kavajë

Gilera

300 LEK

16 Mar 20:43 Moped (nën 50cc) , Tiranë

Biciklete

10 000 LEK

01 Dhj 07:52 Moped (nën 50cc) , Durrës

Gareli

199 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Moped (nën 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Moped (nën 50cc) | Gilera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione