Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Fier | Automjete | Moped (nën 50cc)

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Moped (nën 50cc),ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj All | Moped (nën 50cc) | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Jan 08:47 Moped (nën 50cc) , Fier

Minarelli 50cc

150 EUR

08 Jan 13:47 Moped (nën 50cc) , Fier

Biçiklet

06 Jan 12:47 Moped (nën 50cc) , Fier

Biciklete

450 EUR

18 Nën 21:31 Moped (nën 50cc) , Fier

Bicikleta

430 EUR

16 Nën 00:35 Moped (nën 50cc) , Fier

Biçiklet 24

95 000 LEK

16 Nën 00:33 Moped (nën 50cc) , Fier

Shitet biçiklet 24

95 000 LEK

27 Sht 15:14 Moped (nën 50cc) , Fier

Biciklet scott

300 EUR Price Reduced

29 Gush 18:47 Moped (nën 50cc) , Fier

Motomjet

450 LEK

21 Gush 15:38 Moped (nën 50cc) , Fier

MTB 50 mij lek

5 000 LEK

12 Gush 19:59 Moped (nën 50cc) , Fier

Monopat

300 EUR

11 Gush 23:11 Moped (nën 50cc) , Fier

Monopat elektrik

300 EUR

05 Korr 13:31 Moped (nën 50cc) , Fier

Okazion 600€

600 EUR

13 Qer 18:37 Moped (nën 50cc) , Fier

Yamaha

550 EUR

02 Qer 00:37 Moped (nën 50cc) , Fier

Dayjang

04 Maj 16:58 Moped (nën 50cc) , Fier

shitet

300 LEK

04 Maj 16:39 Moped (nën 50cc) , Fier

shitet

300 LEK

03 Maj 17:25 Moped (nën 50cc) , Fier

piaggio

300 LEK

10 Pri 10:54 Moped (nën 50cc) , Fier

APE 125CC

60 000 LEK Price Reduced

05 Pri 12:10 Moped (nën 50cc) , Fier

Biciklete

300 EUR

21 Mar 17:17 Moped (nën 50cc) , Fier

Shitet

450 EUR

15 Mar 22:33 Moped (nën 50cc) , Fier

Piston polini 43mm

35 EUR

05 Mar 15:04 Moped (nën 50cc) , Fier

Ape poker

123 EUR

28 Shk 16:54 Moped (nën 50cc) , Fier

Biciklete Ciklisti

220 LEK Price Reduced

06 Shk 11:25 Moped (nën 50cc) , Fier

Piaggio

200 LEK

06 Shk 11:16 Moped (nën 50cc) , Fier

Piaggio

200 LEK

05 Shk 11:16 Moped (nën 50cc) , Fier

Vespa 50s

1 100 EUR

26 Jan 19:59 Moped (nën 50cc) , Fier

Honda sky

200 EUR

25 Jan 19:19 Moped (nën 50cc) , Fier

Bicklet Wilier

1 800 EUR

25 Jan 19:04 Moped (nën 50cc) , Fier

Biciklet Wilier

1 800 EUR

25 Jan 16:59 Moped (nën 50cc) , Fier

Shitet Piaggio!

350 EUR

25 Jan 16:48 Moped (nën 50cc) , Fier

Shitet Piaggio!

350 EUR

26 Nën 19:55 Moped (nën 50cc) , Fier

Shitet biciklet

500 EUR

14 Nën 16:44 Moped (nën 50cc) , Fier

Yamaha

12 Nën 09:51 Moped (nën 50cc) , Fier

Biciklete

300 EUR

18 Tet 15:58 Moped (nën 50cc) , Fier

Scuter

250 LEK

17 Tet 16:45 Moped (nën 50cc) , Fier

Shitet

250 LEK

12 Tet 11:10 Moped (nën 50cc) , Fier

Biciklet origjinale 29

400 EUR

18 Sht 18:29 Moped (nën 50cc) , Fier

Shitet motor elektrik

855 EUR Price Reduced

27 Gush 10:47 Moped (nën 50cc) , Fier

Motorr per femij

280 EUR

14 Gush 10:19 Moped (nën 50cc) , Fier

Mootorr

07 Gush 10:54 Moped (nën 50cc) , Fier

Orgjinal italian

350 LEK

04 Qer 07:39 Moped (nën 50cc) , Fier

Piaggio libert 50cc - 2009

520 LEK

10 Maj 11:16 Moped (nën 50cc) , Fier

Biciklet

270 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Moped (nën 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | All | Moped (nën 50cc) | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information