Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Moped (nën 50cc) | Yamaha

Dje 08:58 ,

Winora

1 400 EUR

10 Tet 19:31 ,

Shitet

56 000 LEK

04 Tet 14:06 ,

Chappy

799 EUR

10 Sht 21:12 ,

Chappy

799 EUR

07 Sht 22:35 ,

Chappy

799 EUR

06 Sht 16:20 ,

Chappy

800 EUR

05 Sht 21:22 ,

Chappy

800 EUR

04 Sht 21:47 ,

Chappy

800 EUR

02 Sht 17:04 ,

Motor

800 EUR

01 Sht 21:40 ,

Motor

800 EUR

03 Qer 17:42 ,

Motor Yamaha

3 500 LEKNë fillim