Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Moped (nën 50cc) | Piaggio

Ciao , 3
Liberty , 1
01 Tet 18:59 ,

nga erjoni

37 000 LEK

01 Tet 09:47 ,

Piaggio

950 EURNë fillim