Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Moped (nën 50cc) | Piaggio | Ciao

31 Tet 14:55 ,

piaggio bravo

320 LEK

13 Tet 14:41 ,

Shes piaggo

120 LEK

10 Sht 21:12 ,

Piaggio ciao

35 000 LEK

05 Sht 12:10 ,

shitet

260 EUR

02 Sht 23:02 ,

piaggio ciao

230 LEK

20 Gush 19:25 ,

piaggio

420 EUR

23 Korr 11:55 ,

Piaggio ciao

200 LEK

18 Korr 11:06 ,

piaggio

1 LEK

16 Korr 08:09 ,

Shitet

200 EUR

03 Korr 20:10 ,

Piaggio.

700 EURNë fillim